Ja som tiez v tej vekovej skupine a vobec sa nechystam na to co tu pises. Inak nenasiel si nic co by ho spajalo so slnieckami a napriek tomu si to na nich hodil. Akoby Fiico nebol v trnom oku ludom pre svoju zlodejsku prorusku politiku. To nie je dovod na strelbu? Strielal clovek, ktory si pamata Rusov, nemohol si povedat tento, ze stacilo, RUSOV nikdy viac? Jaj nemohol, urcite ho dostali slnieckari.

