Naopak,v Europe,konkretne v Belgicku ked nastriekate vdačnému imigrantovi spray do očí,tak útočník ste Vy a spray je zbran.Nemyslíte,že toto je oveľa chorejšie?
Naopak,v Europe,konkretne v Belgicku ked nastriekate vdačnému imigrantovi spray do očí,tak útočník ste Vy a spray je zbran.Nemyslíte,že toto je oveľa chorejšie?
Tak,oni vedia,že by dopadli ako my.Celý rok obrábate záhradu a potom ovocie,zemiaky,kukurica,všetko dostane nohy a ty sa môžeš akurát tak pozerať.Americké zákony by bodli-kto bez pozvania s umyslom kradnuť vstúpi na môj pozemok.......
Treba to jednoducho vyškrtnúť a prestať kupovať,ved oni sa zbadajú.
čím viac ľudí sa ozve tým lepšie.Poviem za lekárov-máme otrávený hmyz a čím dalej tám viac závažných reakcií po uštipnutí,čímkoľvek.Čo do prírody dáme,to nám dá naspäť.A hlavne našim deťom a vnúťatám.
Nielen chrániť.Treba dotlačiť obchodné kolosy,aby vysadili v svojom okolí,nech nie je tam len beton a 50 st.v tieni.
Daj pokoj,vdaka Bohu za každého,kto sa v tomto angažuje.Nehnevaj sa,ale na to čo sa deje sa už nedá dívať,rúbe sa ale uplne všade,okolo ciest okolo ihrisiek,aleje orechov,či čerešní vysadené našimi predkami to všetko mizne a počasie dosliva ničí všetko.Poľnohospodári striekajú ako o život a chlap v telke vyhlási,že jeho ovocie je eko,lebo striekal len 9x.Ked človek pozerá tie Nové záhhrady,hurá do záhrady,tak si akurát uvedomí,že to celé zrejme platia firmy na hnojivá,lebo všade treba všetko sypať a striekať a chemia začína byť všade-vo vajciach v ovocí atd o hmyze nevravím,ten je taký otrávený že po každom uštipnutí pomaly končíte v nemocniciach.Hrozné čo robíme,hrozné.
No čo vy znamenala,predsa menej liekov pre Teba a menej časté návštevy,menej nemocnice.......ale aby som bola spravodlivá tak aj objednanie na čas do troch týždnov.
:-)) A do zdravotníctva je kde.Myslíš tetu Anku a masera Kostku?Ci kotolnika ktorý v žiline robí akčný plán pre nemoscnicu?:-)))
Bolo by treba upriamiť pozornosť na dovolenky migrantov,ktorí získali možnosť azylu pred prenasledovaním doma.Ako to,že hned idú naspať do svojej krajiny?To čo je za prenasledovanie.Nemali by mať možnosť sa odtiaľ naspať vrátiť do EU.
To nie je len plat,ktorý treba riešiť.Treba riešiť prístroje,predsa lekár je zodpovedný a ked v každých správach dávajú,ako nemajú v BA funkčné rtg,či CT,tak nie je o čom.A okrem toho atmosféru,už roky médiá lekárov nahánajú ako psov,prečo by tu mali zostať,pôjdu tam kde si spoločnosť lekárov váži a kde im každý deň niekto nevynadá.Povedala by som že médiá urobili ,,dobrú" prácu a momentálne žnú čo zasiali.
Problém je skôr v tom,že lekári z Ukrajiny prídu k nám a u nás získajú papiere platné pre celú EU.Čiže veľmi často sa stane,že kým robia na urovni nášho neatestovaného lekára,pod dozorom a pripravujú sa na skúšky je dobre,ale akonáhle majú SK papiere,tak tie sú platné v celej EU a oni často rovno z atestácie miznú vdiaľ.
Lenže to je teoria uplne proti trendu na západe.Tam vedia že je akútny nedostatok lekárov a nebránia im robiť a zarobiť.Pokiaľ je to špecialista,kľudne ho angažuje aj viac nemocníc aj má súkromnú ambulanciu a nenutia ho šibnutí uradníci trčať xy hodín tam a tam,.Však nech si sám obehá prácu,pacientov,pokiaľ ich všetkých povybavuje dobre,prečo by to mal niekto riešiť?
Ja tomu nerozumiem týmto úžasným ,,reklamným mágom".Ved ked chceli krajinu bez krížov tak prečo fotili Santorini?
Nákupné maniačky sekírované našou menšinou pochodujúcou po námestí celý deň.
No ved ano,ale ten kanál aj niečo vysielal,nie že by spravil súhrn všetkých nešťastí sveta na hodinu,následne grc zvaný farma,potom farmár hľadá ženu,Bučkovci a kdejaké podobné odpady.Markízu a Joj stiahnite z ponuky,nebudú chýbať.
Jadro je fajn,ale otázka je,čo za to.Dúfam,že práve nepredávajú našu krajinu astrofyzikom a gynekologom za kus žvanca.
Príroda si doteraz s každou škodnou poradila.Myslím,že momentálne je ako najväčšia škodná vyhodnotený človek.
Nemyslím,že je to hluposť,ale také sú predpisy.Kľudne si pozri príbalové letáky.
:-)) Myslíš tým hygienikov?Je to hygienický predpis a nie je to len pri onkoliekoch :-)
Odporúčame