este nejake zabery z letisk so setrnym zaobchadzanim s batozinou ... :-)))))
este nejake zabery z letisk so setrnym zaobchadzanim s batozinou ... :-)))))
to bude poprask ako budu prispievatelia v mediach komentovat
skon postav zapletenych do afery SDKu kupovania poslancov ... :-))
Viete vy vobec o tom, ze Rusky profit z obchodu s obilim mnohonasobne
presiahol zisk z predaja zbrani ????
Koho si teda vy dovolite oznacovat za hrozbu sveta ???
Predovsetkym Rusi svetovy dlh nepotrebuju dohanat ...:-))
.
Viete vy vobec o tom ze ruske investicie do zbrani cinia zlomok toho co
investuje zapad do vojensko obchodnej masinerie a podla vsetkeho su daleko
efektivnejsie ako vsetko to co doteraz zapad vyprodukoval ???
Viete vy vobec ze prosperita zapadu stoji a pada na vykoristovani krajin 3 sveta ???
Viete vy vobec ze z obratu zapadnych spolocnosti v Afrike skonci v statnom
rozpocte danej krajiny max 3% z celeho obratu ...???
Toto si Rusi ani vo sne nedovolia co si dovoluje zapad voci zvysku sveta.
odhadujem ze by to mohlo skoncit takto ...
viete co ?
Chodte radsej hladat zbrane hromadneho nicenia do Iraku
a pre pokoj v dusi, neserte sa do jadrovej velmoci Ruska ....
za ktorym sa moze skryvat najskor pranie penazi pre finacovanie politickej kampane
stran pravicoveho charakteru najma stran, ktore stali za protimeciarovskou politikou ...
zavisi od politickeho potencialu pretaveneho do financneho profitu z filmu ...
Da sa ocakavat ze po premiere filmu ktory odputava pozornost
od emocie Kovacoveho vyziadania si uplatku od zahanicnej firmy
ktory prisilel na ucet synovej firmy s naslednym zachranovanim prezidentskej
reputacie zapretim otcovstva nad Kovacom mladsim sa nic nestane ..
Vy tu robite psychiatra ze ???
co citam dalsi Jeden z vasich "argumentov" ...
Ani jedna krajina na svete nema take nizke zadlzenie ako Ruska Federacia
vskutocnosti ma zanedbatelne zadlzenie a ucinne unika externym snaham zadlzenia
a to vedomie vas najviac vnutorne hryzie ...
Pri tom Ruska federacia pouziva cenotvorbu z dielne zapadu a napriek tejto skutocnosti
je na RF vyvijany tlak protiruskych sankcii ...
Ako vzdy ste "nadcasovy" ...
ja vas dorazne ziadam aby ste ma chranil pred Bruselskou a Vatikanskou hrozbou !!!
Konstatujuc, ze ani po vypatom zivotnom usili v strednom veku nedosahujem zivotny standart svojich rodicov, ktory si pamatam ako dieta a pri tom som nikdy nehodloval
alkoholu ani fajceniu ...
Vase nacionalisticke a protiruske sra_cky ma vskutku nezaujimaju pricom pri zotrvavani
v sucasnom trende prezentovania nazorov tvrdo narazite pri konfrontacii so mnou ...
tolko k proroctvam na vase usilie ..
Pipicek a to je vas recept na europsku posperitu,
ktora tu mala zurit minimalne uz 10 rokov???
Sa zobudte ...
Ked Rusov prestanu zaujimat vase papieriky
ci hra s ciselkami na uctoch a dojde na zlaty standart
tak sa ozvite ako sa vam dari udrziavat teplo domova trebars Rusov
ale najsamprv asi vasich bratov v Kijeve v zaujme ich udajnej slobody .. :-))
.
No BERTE na vedomie, ze ja opovrhujem takym krajanom o to viac katolikom,
najma ich predstave o narodnej jednote, ktora sa prejavuje curanim Rusom
do tvare len z dovodu odputavania pozornosti od chamtivosti a neschopnosti katolickych elit
zabezpecit dostojny zivot aj inak rozmyslajucim obcanom v danej provincii Vatikanu ci Bruselu ...
.
Vidite to v spatnom svetle Europa si moze za odvetne sankcie Ruska, ktore nas poskodzuju viac pretoze Rusi sa obratia hoc k Cine kam sme viac menej obrateny aj my ...
nebojte sa ja vas poumyvam aj vase nohy,
len co vas tento rapel protiruskej politiky prejde ...:-))
A tymto chcete pokracovat v platbach za Ruske komodity ???
Niet divu a nie je sa co Rusom cudovat, ze prestahovali najblizsiu vojensku
zakladnu k europskym hraniciam o 1000 km blizsie ....
A to vam kto nakukal do hlavy???
Alebo vari Vam to povedala mama ??? ... :-))
Tiez by som hladal sposob satisfakcie za Europsku politiku protiruskych sankcii
"platit" za komodity ciselkami na uctoch v lepsom pripade natlacenymi papierikmi ...
Jehovista, Musliman teraz Rus ...
Hovoril som vam, ze raz skoncim ako Metropolita ...:-)
Odporúčame