Oslovili 6000, prišlo sto. Nezamestnaní podľa Fica už nechcú pracovať
Ked som zamestanvatelovi v zahranici 3x oznamil, ze pri personalnych vstahoch a
platovych podmienkach je pre mna neekonomicke ostat v pracovnom pomere po ultimate zo strany zamestnavatela
na 4 x som sa s nim rozisiel do hodiny s tym ze na Slovensku som musel dokazovat
vstah k vlastnym detom pricom policia neuznala moje oznamenie o neschopnosti
plnit zavazky urcene sudom a ocenila to trestnym rozkazom za neplnenie vyzivovacej povinosti.
Bez rodicov by som sedel v base. Bilancia v 40. rokoch absolutny chudak bez majetku
pricom byvaly zamestnavatel zo mna urobil nekvalifikovanu silu v rozpore toho
co o mne trvdili klienti pre ktorych som pracoval poskytujuc niekolko odbornych pozicii v jednej osobe.
Pri tom casto krat som od stola upozornoval na nebezpecne chyby inzinieringu zariadeni uz v prevadzke
napriklad vrtnych plosin na mori ...
Tak sa sprava sucasna Europa a slovenska legislativna masineria k svojmu obyvatelstvu.