Nie ....
Hlada sa sposob ako si ochocit americkeho prezidenta pre mocensku hru rimskej cirkvi ...
Samozrejme najprv po dobrom.
Nie ....
Hlada sa sposob ako si ochocit americkeho prezidenta pre mocensku hru rimskej cirkvi ...
Samozrejme najprv po dobrom.
Rusi sa do tejto situacie dostali len preto, ze expanduju na sever so zamerom
rozsirit tazbu surovin a tym zvacsit svoj strategicky zaujem a vyznam ...
Technologicky a skusenostami su jedinymi, ktory na to maju predpoklady.
Neda sa im nic vycitat pomerne ticho znasaju protiruske sankcie a kopiruju ucelovo manipulovane svetove ceny
avsak sliapli hadovi na krk ktoremu ide o vsetko. Ten sa snazi uniknut z kruhu ekonomickeho nastavenia
k chymere energetickej nezavislosti ...
Riziko konfrontacie povedzme otvorene teda so zapadnou castou civilizacie, ktora ma v rukach
dohlad nad pravidlami "cestneho" zapasu so sebou prinieslo otazku strategickej bezpecnosti
v oblasti Krymu.
Poukazuje to na nekalost charakteru krestanskeho zapadu co sa tyka
pristupu k udrziavaniu ferovych podmienok povedzme v otazke prestize
a ekonomickeho Prim teda prava diktovat ostatnym.
Mozeme otvorene konstatovat ze Rusi nie su tymi ktory aspiruju ci sa samodeleguju do tejto pozicie.
Prejednavala s nim prehlbenie protiruskych sankcii ...:-)
so svojimi poslaneckymi platmi ...
Jasne ze nehovorili o podmienkach impeachementu Kisku ... :-))
Tam bude chodit Matovic a clenovia jeho strany, ze ...? ... :-)
o takom niecom mozno este sniva aj Kiska ...
Ten HAARP moze mat celkom silne ucinky ... :-)
Alebo mal pan Lajcak na mysli protiruske sankcie ???
a co si pod pojmom kontinuita pan Lajcak predstavuje ????
Rozsirovanie Europskej ambicie moci na blizky vychod
vylepsovanim ekonomickej bilancie aliancie s Bruselskym podielom
Europy na zruseni embarga na obchodovanie so Sirskou
ropou systemom ropa za zbrane, ale len z ruk sirskej "umiernenej" opozicie??
Alebo snad nejake opakovanie Humanitarneho bombenia ci zasah v Libiji ,alebo v Iraku???
Tak sa zda, ze sa za tym vzajomna spolupraca s cikevnym klerom Europy,
ktore straca nad etabilishmentom krizy moc,
a Trump je nebezpecnou rozbuskou ak sa stanu doterajsie ekonomicke vazby transparentnymi ...
Navyse Trump je ekonom ...
chudata spojenci co si s nimi len Rusi pocnu ...:-)))
zda sa ze systemovost je v tomto smere chapana ako decentne vymietenie strednej triedy
co je defakto trendom kapitalistickej burzoazie s podporou rimskej cirkvi ...
Tak sa zda, ze za tou zlou Amerikou sa nakoniec skryva "pocestna" matka kutury no skratka Europa ... :-)))
Trump sa ma na co tesit, Hilery bola jasne spracovana ale s Trumpom to bude vacsie terno
dat patos tomu krestanskemu procesu zjednotenia sa elit ...
Ani nie, pritahuje aj ked je oblecena .....:-)
No popravde Monike Lewinskej stacili ine spolocenske zrucnosti ....:-)
Odporúčame