Analogicky vieme potom povedat ze tolerancia k homosexualom
je namieste zatial co podpora homosexuality moze byt nieco ine ...
Ze pani Benova ...
Analogicky vieme potom povedat ze tolerancia k homosexualom
je namieste zatial co podpora homosexuality moze byt nieco ine ...
Ze pani Benova ...
Chce povedat ze SMER SD politicky podporil uspech Kotlebovej strany ???
Je to dosledok doterajsej Bruselskej a pravicovej politiky na nasom uzemi
pani Flasikova-Benova ...
pocinanie mnohych ekologov a politikov pripomina v tejto oblasti fyziky pristup
EU k ochrane Sengenu pred imigrantami a utecencami ... :-))
a Lenka Buchlakova manipulativne pise o kartelovej dohode OPEC
ktora realne prezentuje zlyhanie teorie pravidiel volnej trhovej mechaniky pod zastitou USA ...
Oprava
.
Pri vysokej penetracii siete takzvanymi zelenymi zdrojmi bez dodatocneho krytia pri ich vypadku
dramaticky zvysuje narast vnutornej impedancie v obvode energetickej siete
ktory ma za nasledok logicky zanik zakonne stanovenej garancie bezpecnosti prevadzky VTZe
stanoveny na zaklade vypocitaneho skratoveho prudu pri poruche elektrickeho ZARIADENIA.
.
Princip Bezpecnosti spociva v legislativnom vynuteni a cyklickom OVEROVANI
kriteria pre bezpecnu prevadzku VTZe parametrom
splnenia hodnoty impedacnej slucky a spojitosti elektrickeho obvodu
POCITAJUCEHO s konstantnymi teda nominalnymi parametrami, ktore fyzikalne zavisia od
vnutornej impedancie (odporu ) zdroja/zdrojov elektrickej energie v elektrickej sieti.
.
Pri vysokej penetracii siete takzvanymi zelenymi zdrojmi bez dodatocneho krytia pri ich vypadku
dramaticky zvysuje narast vnutornej impedancie v obvode energetickej siete
ktory ma za nasledok logicky zanik zakonne stanovenej garancie bezpecnosti prevadzky VTZe
stanoveny na zaklade vypocitaneho skratoveho prudu pri poruche elektrickeho obvodu.
.
Tuto legisltivnu navaznost
nie je schopna formulovat drviva vacsina inzinierov v oblasti elektrotechniky nie to, ze politikov.
Pretoze zakon o vyhradenych technickych zariadeniach (elektrickych)
fyzikalnym principom vynucuje ekologicku neefektivitu z dovodu
dodrzania garancie prvoradej podmienky prevadzkovania energetickych a distribucnych sieti,
ktorou je BEZPECNOST.
Predmetny prameter, ktory ju zabezpecuje je splnenie podmienky kriteria vzniku
skratovych prudov, ktore vybavia poruchu v bezpecne stanovenom case
samocinnym vypnutim obvodu v poruche.
Vybavenie poruchy znamena zabranenie vzniku rizika urazu elektrickym prudom
dotykom predovsetkym na nezivych castiach el. obvodov
a sireniu prejavov poruchy do siete v bezpecne stanovenej miere.
Ak sa v tomto parametre nepristupi na rozumne uvazovanie
sposobi to ohrozenie obyvatelstva teda osob ako aj zanik strategickej energetickej stability
ktora bude mat za nasledok nevidane vysoke riziko este vyssych hospodarsko ekonomickych
strat sposobenych pripadnym rozpadom energetickeh siete.
prepacte ale ak si uvedomujete doslo k zvyseniu produkcie o vykonnosti zrovnatelnej
s dvojdnovym exportom syrskych "umiernenych" povstalcov ...
Ak v tom nevidite katolicku schizu KDH musite byt slepy co asi nebude vas problem ...
Komunisticke vedenie by pri takych vysledkoch viselo po kandelabroch .....
Oni su spokojni aj s takymi vysledkami udrzovania regionalnych rozdielov ...
Fakt udivujuca moc selmy ...
Takze po 100 rokoch od vystrelu Aurory
sme sa dockali druheho vystelu, ale z Anglicka ...
Uprimnost neuprimnosti
no ale opat v suvislosti s Nemeckom ....
Nejak vzdy v tom hraje rolu rimska klutura ...
ale uz viac ako len tisicrocie ... :-))
svoju frustraciu a neschopnost zatajujete riesenim lasky k Ukrajine
zatial co doma uz praska kotol ....
Vase herecke schopnosti predstierat (pravoslavne) barancie rucho sa zdaju byt neucinne ... :-))
.
K veci ..
Jasne vy z dovodu, ze ste bol protestovat pri soche sveteho Vaclava mate narok na
spravu Ruskej zeme pripadne krajin ktore vznikli v ere sovietu ...
Opakujem vam obrate sa smerom na zapad realizujte sa v Detroite
a nielen Rusi pridu sami za vami v zvedavosti nad vasim ekonomickym zazrakom ...
.
Len musite velmi dobre schovat tlaciarnicky penazi no a pri tom bude
velmi zabavne sledovat ten demokraticky proces vynutenia ekonomickeho aparatu
v ktorom rozlozite svoj dlh na vsetkych ostatnych ...
Kedy upriamite pozornost na fakt ze americka federacia
skripe v pantoch a jej integrita vratane tej ideovej je coraz viac blizsie minulosti.
preco potom Detroit a nasa zadlzenost samozprav, rezortov statu, ci obyvatelstva ???
Preco taky pocet exekucii ?????
to tu nebolo ...
Rusi sa stiahli Povolili rozpad ZSSR ...
No co ste dokazali za ten cas vy ????
Ked Rusi su uz svetovou Mocnostou ???
Dobre teda ...
je 70 rokov po vojne viac ako 25 rokov po pade socializmu
o nieco menej rokov je tomu co odisli Rusi,
minimalne 10 rokov tu mala zurit udajna zapadna prosperita
a vy tu stale o exteritorialnej nedovere Rusom
nerespektujuc fakty pritomnosti ani minulosti...:-)))
.
Po pravde mnohi by prijali tie socialno ekonomicke podmienky za onej ery
a je mozne vyjadrit ze Putin pripadne Ruska federacia s podobnym
clovekom na cele ma Realny politcky aj materialny potencial pre naplnenia potrieb spolocnosti
samozrejme tento fakt pri neunosne kolabujucom udajne transparetnom
systeme spravovania a prerozdelovania spolocenskeho kapitalu
prekaza jedine USA, EU a Vatikanu ....
.
Uvedomujete si to???
Co sa tyka dovery vo Vatikan vy viete ze je po lahky mozne rozobrat
biblicke konsekvencie z prejavov rimskeho intelektu neutichajucej mocenskej ambicie.
Ale mozno ste len usilovnym rybarom.
pripadne akymsi rybarom v uniforme ... :-))
Je to potom fakt zlozite vyznat vo fenomenoch dneska ...
Prispievatelovi Fiofan.
.
Nemajte nam to za zle ..
Nie ste nahodou dobry krestan katolik? .....:-))
Vasa selektivna laska k bliznemu poznacena belasou mocenskou
ideologiou so silne exteritorialnymi sklonmi tomu nasvedcuje ...
Fiofanovi zrazu neprekaza oligrachia v cele Ukrajiny ... :-))
Starajte sa s vasou laskou k Ukrajine
radsej o skrachovany Detroit a desiatky americkych miest v rovnakom stave...
Lebo ak to u nas pode takto dalej podobnym smerom
otvorene je mozne povedat, ze nebudete v bezpeci
tak ako uz nie ste ak by ste tieto veci hlasal v Donbase a Luhansku
Otazkou dneska je ci by ste bol v tomto duchu v bezpeci hoc uz aj v samotnom Kijeve ...
Vasa laska k Ukrajine a nenavist k Rusom vas spaja presne
s ideologiou, ktora rozputala 2 svetovu vojnu ....
Starajte sa s vasou laskou k Ukrajine
radsej o Detroit a desiatky americkych miest v rovnakom stave...
Odporúčame