ten neboztik uz Lipsicovu slusnost asi aj tak nerozchodi ....
ten neboztik uz Lipsicovu slusnost asi aj tak nerozchodi ....
Daniel chytal pokemonov v uliciach Blavy a tak to to dopadlo ...
mate pocit ze Pravda je verejnopravne medium platene z koncesii ???
Asi pan Andrejcak v titulke vynechal poslednu cislicu 3 v oznaceni Skody ... :-))
vasa uroven pokecu ma nezaujima ....
NETYKAME si ...
Pohon Skody v zadu ma pre trakciu s nizkym
tocivym momentom motora prekavapivy ucinok
a to v efekte, ze predna naprava sa polahky
odvalovala v hrubsej vrstve snehu a predpripravila
podklad pre zaber zadnej napravy ...
uz pri 10 cm snehu tak na parkoviskach vyhravala
nad uzasnymi autami zapadnej produkcie s prednym nahonom,
ktore nevedeli vyst ani z parkoviska bez toho aby na ploche bol
odhrnuty sneh ...
a to v lepsom pripade ...
A to nehovoriac o problemoch dnesnych "Hitech" motorov
s fatalnymi poruchami klucovych dielov ktore kedysi bez dnsesnej kvality maziv
boli schopne prevadzky aj 400 000 km ..
Japonci v tej dobe nemali inu sancu pri externej odkazanosti
na vsetko ....
Z tohto pohladu nemali inu sancu a velmi si ekonomicky polepsili
zatial co Europa sa nad extremnou efektivitou vobec nepozastavovala...
dnes vidite dopady Eco Boost 3 valec 1 ooo cm3 ktory do 200 000 km skonci v srote ...
ucelovostou jednoduchostou tieto auta vyhravali ako ucelove vozidlo
individualnej prepravy osob nezvysujuc extremne spotrebu fosilnych paliv
udrzujuc primitivnu jednoduchost technologie pohonu ako aj celku vozidla ...
VW v tych dobach spal na vavrinoch spoliehajuc na stabilne ceny ropy ...
pricom beznou spotrebou pre VW tych cias bola spotreba nad 10l paliva
v mestskom cykle.
Povrchova uprava karoserie pre export dodnes ukazuje ze Skoda
primitivnou vyrobou bola schopna docielit vydrz karoserie vo velmi dobrom stave
na 20 rokov ...
Druha vec je komercny zaujem pre vnutorny trh ...
Ak by ste chapal prednosti jej jednoduchosti a efektivity prevadzky
bez kadejakych patentov sekvencneho vstrekovania a zaplalovania
ktore v tych dobach pouzivali japonci netrieskal by ste take hluposti....
Za slovami premiera sa mozno skryva vysvetlenie
preco Kazimir poskytol prazdny papier rezortom
pri stavani rozpoctu SR na rok 2016 ...
Zacinam rozumiet frustracii Zidov ked pod Rimskou nadvladou
v sklamani vyriekli slova nad Kristom vstahujuce sa na jeho krv...
Nazorna ukazka doslovnej politiky rimskeho klubu ...
Ano tento princip sme uz videli v protiruskych sankciach ....
Ale otazkou je co je to vlastne situacia ked sa krajinam v EU dari preco potom
Brexit?
Vsetko najlepsie k narodeninam Adriana.
evajelista Matus 28. kapitola vers 1. Potom pozde na koniec Soboty, keď už svitalo na prvý deň týždňa, prišla Mária Magdaléna i tá druhá Mária pozrieť hrob.
.
evanjelista Marek 16.kapitola vers 2. A v prvý deň týždňa včasne ráno, veľmi skoro, prišly k hrobu, keď začalo vychádzať slnko.
.
evanjelista Lukas 24.kapitola vers1. No, potom v prvý deň týždňa hlboko za svitu prišly k hrobu nesúc voňavé veci, ktoré prihotovily. A išly s nimi aj niektoré iné ženy.
.
evanjelista Jan 20.kapitola vers1. Potom v prvý deň týždňa, skoro ráno, keď ešte bolo tma, prišla Mária Magdaléna k hrobu a videla, že je kameň odvalený od hrobu.
.
Zidovska vierouka s pravdou o stvoreni sveta v duchu krestanskej filozofie
nema problem tak ako pozdnejsia rimska kultura ...
Vec pocitania do troch suvisi s radostnou zvestou evajelii o zmrtvychvstani Krista
pri ktorom rimska cirkev bez hanby urobila a robi pod bozou kliatbou
zo vsetkych evanjelistov klamarov, pretoze Kristus vstal na prvy den tyzdna
presne rovnako symbolicky ako bol zabity v den stvorenia cloveka,
zotrval v pokoji hrobu v siedmy den Sobotu,
ale ako zivy specatil svoju moc vstanuc z hrobu v den zapocatia
stvorenia tohto sveta,
ktorym bude naveky den stvorenia slnka teda Sunday alebo Sontag.
Z vyjadreneho vyplyva, ze najma rimskym katolikom
z toho mocenskeho intelektu (klamstva) vzdy nejak
kazdy tyzden preskakuje pokial sa jedna o pocitanie dni v tyzdni,
Ved ak evanjelisti radostnej spravy hovoria pravdu tak by Kristus mal vstat
v Pondelok rano a to podla Rismkej presnosti nejak nesedi kedze si tuto udalost
pripominaju kazdu Nedelu ...
Co vy na to ako odbornik na matematiku a realnu (pritomnu) pravdu?
Skuste teda s evanjelistami napocitat od Nedele do sedem ak mate tu odvahu ....
V nasich dejinach je mozne popisat situaciu niekolko storoci
po narodeni Krista, ale teraz v ramci preambuly Slovenskej ustavy
mozeme zajst po skusenosti aj k zidovskemu narodu.
Situacia okolo ukrizovania Krista ukazuje, ze spravanie sa zidovskeho naroda
nie je nicim inym ako potvrdenim skusenosti Slovakov s tvrdou rimskou nadvladou.
Nicim inym nie je mozne vyjadrit pocinanie Zidov nestastnym vyjadrenim
o krvi Krista len ako neskutocnu frustraciou Zidov pod Rimskou nadvladou
pri precitnuti, ze Kristus ich neprisiel zbavit rimskej nadvlady..
Vy prirodzene transformujete neuspech-zlyhanie Rimskej moci
na vinu vyslovene Zidov pritom zamerne odputavate pozornost od bodu ktory
vazne nastrbuje mocensky PR Rimskej rise co je typicke
pre isty typ politiky s ktorou mame skusenosti aj na Slovensku.
Zidom sme nemuseli platit odpustky ci uzatvarat s nimi nerozviazatelnu
ekonomicko politicku zmluvu vydrziavajuc aparat prerastajuci statnu moc.
Pre tuto vec boli Zidia udajne neziaduci.
Netykame si ...
ale etrebalo dva razy hovorit ze ste katolik
argumentacia vas prezradza....
Mate narazky proti Zidom ako vase kelrum, ale Zidovku vam do halvy tlacia ...:-)
povestna schiza ...
A pocital ste uz niekedy v kostole do troch ???
Hm pytam sa preto lebo hovorite ze mate rad Krista.
Tak mate ho rad ???
Odporúčame