Hm kde by bolo Rusko dnes keby nemuselo celit mocenskym ambiciam z Europy ???
Ale je jasne ze to by rimskokatolicke elity napriklad z bundestagu nedokazali obkecat ...
Tak sa dnes divame na sofistikovanu verziu tohto neutichajuceho boja
cez sankcie ktore nas sebaposkodzuju.

