Zaiste máte vlastné skúsenosti ?!!! Mimichodom, ste človek mimoriadne dobrého srdca! No nesmie sa siahnuť na vášho miláčika !
Daj sa vypchať Pedro Pedroson22 !!!!!
Zaiste máte vlastné skúsenosti ?!!! Mimichodom, ste človek mimoriadne dobrého srdca! No nesmie sa siahnuť na vášho miláčika !
Daj sa vypchať Pedro Pedroson22 !!!!!
Preto tak usilovne kšeftujú s Nemcami !
V tejto krajine je naj p. Fico a Smer. Na nich nemá ani ............
Ak ste nepostrehol, zodpovedných a slušných nebude ! Iba tých na opačnej strane .
Súdruhovia! V jednom šíku, s rudou zástavou v pred, za svetlé zajtrajšky, včerajšie zlaté časy !!!
Furt je to lepšie a ekonomickejšie, než vyrábať draho ! Až veľmi draho ! Rozum hovorí jasne. Aj dôchodcovia hľadajú lacné - ekonomičnosť !!!!
Nepodujmeš sa na to ???
Aj s takou kotrbou dokázal viac, než Fico vlastnou hlavou !!!
Baránku Boží, ktorí snímaš hriechy sveta! - Oroduj za nás !!!!
Všetci dookola to vedia zabezpečiť ! Enem my neé !! Ale výhovorky vyhľadáme obratom !!! V tom sme mastri sveta !!!
Nuž, asi sa už skončili časy, keď ZSSR a teraz RF budú zbožňované a milované krajiny bez akýchkoľvek výhrad !!!
Drísty ? Teraz si práve zaútočil, a teda mal by som sa brániť !! Mal. Kašlem na to ! Nestojíš mi za to ! Pretože drístaš ty a práve to dokazuješ.
Osobne sa Nemeckých potravinárskych výrobkov nezastávam,ani ich nepropagujem a priznám sa, ani som sa s nimi nestretol ! Zlé skúsenosti však mám aj niektorými našimi výrobkami (nie veľa, hlavne konzervy), osobné skúsenosti so zlými výrobkami z Poľska nemám ale viem, že tu také boli. Našťastie ja som s nimi nemal žiadne zlé skúsenosti (dosť presolené).
Počas socialistického poľnohospodárstva bolo u nás používané najväčšie množstvá chemikálií - postrekov a umelých hnojív.
Myslíte, že doteraz sme neboli sledovaní všetci, do jedného ?! Toto sa ťažko dokazuje. Možné to určite je.