RF podcenila UA. RF išla denacifikovať UA. Skončilo to cca pri Dnepri.
A nezabúdaj RUS spolupracoval s Hitlerom a dokonca mu dodával suroviny. A j po vojne dodával.
RF podcenila UA. RF išla denacifikovať UA. Skončilo to cca pri Dnepri.
A nezabúdaj RUS spolupracoval s Hitlerom a dokonca mu dodával suroviny. A j po vojne dodával.
Zatiaľ tuná nariekate iba vy a Rusi. Vy nariekate a aj Rusi, že západ pomáha UA a na RF serkajú .
V prvom rade si prelieč svoju poruchu a nenávisť k USA a Američanom .
A ja mám pre teba iba zlú správu. Ty tu nebudeš večne ! To iba Lenin.
Po 72 sa zlepšila situácia v ČSSR . ÚV KSČ si uvedomil situáciu po 68 roku a snažila život zlepšiť.
A je pravda, že po 1980 bola situácia lepšia. Len stále ešte niekde fungovali poradovníky.
Toto potvrdzujem. Farebný TV za socíka od 15 000 do 25 000 Kčs. Nemec za ten istý TV prijmač zacvakal iba 2800 DM ! Elektronika bola veľmi predražená. A menej kvalitná. Už som o tom písal dávnejšie. Hádam dva, tri roky naspäť.
A treba uvažovať s hrubým platom.
Pamätáme! Ako asi dvanásťročný som hodinu a pol čakal na 3 litre mlieka do kanvy na mlieko. A na mäso čakalo od štvrtka poobedia až do soboty obeda. Hlavne ak sa blížili hody.
Počuj, ja nie som ty. Smiešny si ty. Ja nie som jej manžel a ani priateľ, či priznivec. Ty si iba rusoprd. A ty vidíš iba bolšoju Rossiju a teba nezaujíma vôbec, že Putin - zločinec ničí život Ukrajincom a ich budovy.
TY SI IBA DUŠEVNÝ MRZÁK !
Slonia povaha, na UA bojujú Ukrajinci ! Západniari nie sú Rusi. Iba Rusi sa strčia do každého konfliktu či už v Kórei a či Vietname, Afganistane.
Tie budú vždy! A môžeš si dať aj desať hviezd. A väčších ako sú na Kremli .
Helé a jú, Ukrajina bola v prdeli už aj vtedy, keď boli súčasťou CCCP . A podobne aj my, keď sme boli súčasťou RVHP A VZ .
Áno súdruh Eli Herschel Wallach :https://img.fdb.cz/obrazky/32acb1fd29c2fd464…
Génius, RF na čele s Putinom išla na UA denacifikovať . Zatial sa im to nepodarilo. A Putino stále prská a vyhráža sa, hlavne obáva, aby mu nezbúrali Putinove vrchoľné dielo, most na Krym, nezdemontujú. Odborne. Výbušninou.
Zatiaľ sa iba pokúšajú dobehnúť USA . A pokiaľ si vy myslíte, že v Číne je všetko dokonalé, ste v hlubokém omyle .
Nežite v ilúziách.
Vždy lepšie ako byť ruso uj .
Vidím, že ty históriu imperiálneho Ruska poznáš a poznáš metódy vládnutia Ivana Hrozného. A možno ja metódy Beriju a Stalina ??
Niekde sa urobila chyba. Veľká výhoda RF, že mala veľmi dlho pod svojou mocou UA ! Teraz sa to jasne ukazuje . UA nemá dostatok vlastnej špičkovej vojenskej techniky a je odkázaná na dodávky z vonka.
Okrem toho, RF má k dispozícii viac kapitálu a techniku môže nakupovať. A preto VIVAT Ukrajina !.A pre rusoprdov iba SLÁVA UKRAJINI !!!
VIVAT EU ! ROSSIJA NO !
SlovakBlanka sem nasáčkuje fúru Vietnamcov a tí z nás urobia veľkopestovateľov marihuany !!
Okrem toho naplnia naše obchody šmejdom z Číny.
Si pablb. 10 rokov som platil čakateľský poplatok. Družstvo bolo zločinný socialistický zlodejský podnik.
Moje oči vidí ! A ty si asi utajený bolševík . Ja som žil v socializme väčšiu časť života. Vieš, nechcem byť na teba sviňa. Ale viem veľmi dobre v čom je príčina !
Stačí, keď si spočítaš, koľko peňazí ide na podporu rodín !! Máš to už spočítané ?!
Je bezpodmienečne nutné byť v KSČ ?
Odporúčame