Súhlasím! Nabáda ľudí hádzať čapice! Rozoštváva ľudí !
Za dvanásť rokov zadlžil o 18 miliárd rozpočet ! A to prosím v čase konjunktúry ! Pardon! Mal dva roky krízu, pritom ale EU tlačila euráče !
Fičo si môže hubu zodrať. Mňa nepresvedčí ! 13, dôchodok sľuboval od roku 2010 ! Nemáme ich dodnes !! Matovič nedal ? Prečo ?


