Treba sústrediť všetky sily a prostriedky na vytváranie vhodných pracovných podmienok!!!! Na ľudí, čo pracujú v zahraničí? No nech tam zostanú. Ich netreba uplácať. Až budú tuná vhodné podmienky oni sa vrátia. Na starosť určite, ak neostanú vonku nastálo ?!
Fakt treba zabezpečiť nových lekárov a tým pripraviť vhodné podmienky. Opravené a vybavené nemocnice, kvalitné lek. prístroje (nie veľmi predražené) a dostatok sestier. Nuž a platy? Určite prijateľné.
A nemôžem si odpustiť! Určite za všetko nemôže Matovič, ani Heger, ani Krajči, či Lengvarský !!!
Už roky je tuná obrovský bordel a korupcia ! NAKA je na všetko krátka! A justícia?? Tá je pomalá a bezzubá !
Veď u nás si nevieme poradiť ani s alkoholizmom vodičov, či fajčením a drogovaním mladistvých a o dospelých nebudem ani hovoriť!


