Pellegrini: Predstava ďalšieho roka a pol pod taktovkou Matoviča je desivá
Počúval som jeho prejav. A kto ho pozorne počúval a vnímal, zaiste si všimol napríklad to, že si vo veľa veciach protirečí. Napr. volá po súdržnosti, spolupráci. Ale spolupracovať s OLaNO a Republikou nechce. Napokon, s republikánmi by som ani ja nie. Ten človek sľubuje a neviem odkiaľ zoberie ?
Chce silný štát . A to tu bude diktatúra Peťka P. ? Alebo Duo P & F show revolution ?!
Som dôchodca, dôchodcom sľubuje. Z čoho to dá, keď už dnes je krajina zadlžená a táto vláda musí dotovať všetky firmy! A dokonca aj ti najväčšie v rámci SR. Tie podniky by mali štát držať na vlastných nohách !! A čo robia manažéri tých firiem ? Žobrú od štátu dotácie ?!!! Vláda ich dotuje, no majetkové pomery sa v danej firme nemenia! To im máme dávať naše peniaze bezodplatne ? V ČR vláda dá - navýši imanie firmy a väčší podiel firmy prejde na štát a potom tam môže štát aj kontrolovať hospodárenie.
Myslím, že Hlas a Smer nie sú odborníci ?