UA musí chrániť svoju územnú celistvosť ! Alebo sa bude revidovať výsledok II. svetovej vojny ?
UA musí chrániť svoju územnú celistvosť ! Alebo sa bude revidovať výsledok II. svetovej vojny ?
Páni, darmo nariekate. Ak táto krajina nevie a možno ani nechce navýšiť svoje príjmy zarábaním, musia sa jednoducho uchýliť k šetreniu ! A ak sa šetrí, viete kto na to doplatí najskôr? Správne ! Uhádli ste. Sú to jednoznačne dôchodcovia !! Ale zaujímavé je, že na všetko ostatné sa peniaze vždy nájdu !! A za každú cenu !
Len neviem, čím sa dôchodcovia o to zaslúžili ? Veď oni 40 rokov a niekto i viac statočne pracovala ! Aspoň si myslím, že väčšina ?!
Voliči Smeru a Hlasu! Radujte sa, veseľte sa !
Ale na fakte, že vláda Matoviča zápasila najväčšou krízou po II. svetovej vojne nezmeníte absolútne nič !!! NIČ !!!
A Fico a Pellegríni si môžu huby zodrať od agitácie !!! A pomáhať im môžu politológovia celej SR ! A samozrejme všetci socialisti tiež !!!
Jednoznačne?! Vadala, Marhuľa, Baštrnák, Kočner, kyselinári a na koho som ešte zabudol ?
Nuž, keď to nejde, tak to nejde ! Nevadí ! Vzlykajme !
Aspoň sa nám uľaví ??
Sokolíci! A čo vlastne vyčítate Korčokovi ? Že vám nevešia na nos presuny vojsk ?
Boli za trvania ČSSR vojenské cvičenia sesterských vojsk sesterských krajín na území ČSSR, Poľska, Maďarska a možno Bulharska ?!
Sokolíci, a ako usilovne nás Ministerstvo obrany ČSSR informovalo o umiestňovaní rakiet stredného doletu na území ČSSR ?
A vôbec, dovolil si niektorý novinár spýtať sa na takéto niečo do roku 1968 alebo 1989 ?
Rómska otázka sa v ČSR, ČSSR, SR riešila od roku minimálne (minimálne) od roku 1948 !! Dnes vidíme ako ! Proste, vidíme výsledok !
Kde robíme chybu ? Máme ministerstvo sociálnych vecí a rodiny ? Máme ? Máme! Pracujú v sociálnej oblasti ? Asi áno?! Alebo nie ?
Máme ministerstvo spravodlivosti ? Máme? Máme! Pracuje dobre ? Môžete si odpovedať sami !
A vážení, dodržiavajú sa u nás zákony ?
Asi áno ?? Alebo enem nekerí ????
Kam sa nám podela tá čierna diera ?
Ona nezmizla ?? Škoda !!
Kakadu, porozprávaj nám ako odpúšťa herr Fico ?!! A samozrejme, aj voliči herr Fica ??!
Kecal, uveď jeden príklad !!!
Počuj ty trumpeta, prečo si myslíš, že ma to trápi ? Ale, zjavne ťa to teba srdí ?!!!!
Všetci vravíte že Žiga je hospodárskym spasiteľom SR ??
A čo Mochovce ?
A aké menu nám teda nachystal on ? Nech nám teda náš "NAJMÚDREJŠÍ" expremiér predstaví svoju víziu ??!!!
A koľko rokov už uplynulo od tej doby ?
Ty Rusoprďko, nedal som sa očkovať ničím ! Ak ťa to zaujíma !!
A tebe na zlosť: Vivat USA !!!! Stačí ti to takto ???
Ide mi to na city ! V tejto iti sa veľa drísta a málo robotuje ! Ale pozor! Robotovať sa dá aj umom !!!
Cynik 12, nerozumieš ničomu ! Mne osobne sa naopak veľmi páčil !! Prečo ? Toto mal urobiť už veľmi dávno Matovič !!!!!! Heger je a Matovič bol predsedom vlády a ako správne Heger povedal, on NIE je hovorcom vlády !!!!!!!
To naučil novinárov iba FICO !!
Každý premiér vlády má pod sebou veľký "manšaft" ľudí a hlavne odborníkov, ktorí by mali oni,a hlavne oni, kmitať ako "fretky" !!
Diskusné kluby nech si urobia vo svojich centrálach ! Tam nech si drístajú koľko len chcú a potrebujú ! Na verejnosť nech prídu s hotovou vecou !! A hlavne, nech má hlavu, a aj pätu !
Srdečne zdravím zo Zvonodrozdova !!
Všade, a aj v SR sa dá všetko bojkotovať ?? Ako to dokázať ? Vakcína je však tu !! Treba hľadať cestu ako sa dá, a nie ako sa nedá !!!
Aj Sulík by mohol radšej, dva krát merať, raz rezať !! A hlavne, presne !
Dokončenie:...deti budú v škôlkach a školách budú potrebné ich hliadky ?
A prosím vás, kto má budovať škôlky a školy, nemocnice, RD, byty, komunikácie, chodníky ???
Vari Matovič, vláda SR? Čarnogurský ? Dzurinda? Kto to má zorganizovať ? Ezechiel Nestor Žilinkovskij to má prísť odkiaľ všetko zorganizovať ?
A či vari treba na to miliardy euráčov ??
Chuť do práce je dnes úzkym profilom !! Nedá sa nikde zohnať !
Každý čaká na Mannu nebeskú !!??
Celá sociálna politika tohoto štátu je celá na NIČ ! Načo sú nám rómske hliadky ? Aby sa minuli peniaze z EU fondov ?
A netreba nám náhodou všetkých Rómov a vôbec všetkých ľudí zamestnať ? Ak budú dospelí pracovať a deti budú v škôlkach
Ale,ale, človeče! prečo stále zveličuješ ?
Za to Fico nemôže ! Určite nie.
Ale že nemotivoval pani Pavlínku na zakúpenie hodiniek pre svojho manžela za 20 000 ,- euro, za toto predsa môže iba Fico !