Určite bicyklistu ???
Sulík je výhodný do tamdemu s Pellegrínim ! Prežijú ! Aj potopu sveta !! Hurikán! Zemetrasenie.
Nečakám z Číny nič (aj dobrého)! Ja tam nechodím nakupovať a ani predávať ! A čo keď je registrovaná tam? Kapitánom je Inuit ? Ujgur ?
Určite vláda robila potrebné opatrenia !! V ČR Babiš zabránil ?? V Maďarsku Orbán zabránil ?
Čínska kontajnerová loď uviazla na plytčine pri ceste do Holandska ! Suezský prieplav uzavretý, lode majú stop!!
Važení, toto je sabotáž !!! Na 100 % úmysel ! Očakávajme zdražovanie ! Svet speje do záhuby ?? Čína bude robiť prieky ? Bude vydierať ???
Ty si presvedčený, že ÚS si zoberie na svedomie prípadnú tretiu vlnu pandémie??????? !!!!!
So Sulíkom by som ja osobne ani nerokoval ! Nech si Sulík ušúla cigaretku ! Však on vie akú.
Prečo on dáva ultimáta !! Z akého dôvodu ? Krajčiho predsa Matovič vyhodil !!!!!!!!!
Ja budem rád, keď nebudem musieť čítať tvoje a antiho príspevky !
Ak je tu niekto blázon, Matovič to určite nie je !!
Ani minister Heger nikdy nevie, či motyka náhodou nevystrelí ??!!! Sme krajinou úžasných možností !! Aj DPH na respirátor nám doprajú ! Nevadí, cena bude furt rovnaká! Obchod sa postará !!
Ešte šťastie že to nie je ČA !!
A prečítaj si teda príspevky dole !!!
A ak hodil niekto, musel to niekto byť . Bol to Matovič? Kto to teda bol ? Ak bol ?
Pán Doležal treba vydržať! Ale máte možnosť položiť vládu ?!!
Ja vravím, vydržte ! Alebo ak nie, položte to všetci ! Nech to teda rieši Pelle! Nech rozdávajú ako besný ! Je z čoho!
Podnikatelia budú veľmi spokojný !
A samozrejme, voličská základňa Smeru, Hlasu, a tie ďalšie drobné strany (socialisti, republikáni, vlasť, a atď.)
A to je dobre. Ale ináč, treba rozdať zbrane ?! Čo myslíš, ktorý politik by prežil ?
A ako dlho je toto verejnosti známe ??? 12 mesiacov ? 12 rokov ? 12 desaťročí ?
Oliver 100, hybaj do Prešporku na rínok ! Začni stavať gilotínu na verejnú popravu ! A nezabudni zohnať kone! Po sťatí bude rozštvrtený a v Trnave bude vystavený na výstrahu !!
Oliverko! Scenár vyhovuje ??
Šašuldo !