Ja som len zvedavý ako toto(ale nie len toto, tých nezmyslov je veľa) média otočia až udrú prvé mrazy...Samozrejme že sa za tie stupidity, ktoré nám tlačia do hláv už mesiace nikto neospravedlní ani ich nikto nezoberie späť.Pre istotu, keby niekto spochybňoval pravdivosť mojich tvrdení o identite manipulácii s verejnosťou som si založil archív tých najhlúpejších....Bude sranda ako sa média "dohovadia" - som presvedčený, že prím v tejto oblasti povedie "mienkotvorný" denník SME.

