My 71 % si už určite zvolíme svojho.
To bolo na Čínskom území.Teraz si predstav, že je jeden štát a robí tieto špinavosti po celom svste.
A keď Zemanovi zakazovali oficiálne vstup na oslavy do Moskvy?
odkedy je Čína najmocnejší štát správa sa ako USA doteraz!
Čína nech pohrozí zablokovaním internetového obchodu Aliexpress a Kiska je zajtra na márach.
Stretol sa aj s Nicholsonovou a Poliačikom.Môj dedo tiež keď mal 82 nevedel kde je sever
Povedali mu, že Čína je náš nepriateľ A že Tibet je demokratický štát nezávislý od Číny.
Ako to Baťko Mináč bol povedal?Nevidí nič v živote m.Kováča prečo by mal byť prezident! Inak výbornýýý článok.
Ja ich budem voliť kvôli únosu M.Kováča ml. Aspoň konečne pôjde do basy.
Keby bol aspoň dobrý právnik, skončil by na súde v Luxenburgu.
Najhorší ľudia sa vždy skrývajú za slušnosť.viď Lipšic Dokonca aj o Harmanovi susedia tvrdili, že bol to taký slušný človek, vždy pozdravil.
rasťovi museli dobre pridať, aký je zúrivý.No čo, keď si nevie zarobiť rukami ani hlavou aj ambasáda újde!
Ty s tvojou inteligenciou asi ťažko.JangruJudáš
Tvoj Cavendis Anglosas bol druhý.Slováci o takého ako ty, nestoja.
Dalajláma by mohol p.Kisku vziať na meditácie do Tibetu až do konca jeho volebného obdobia.Veľmi by jeho osvietenosť Slovensku pomohol.
Ja len jednu poznámku.M.Kováč nebol ani unesený /nikto nežiadal výkupné/ a nebol ani zavlečený.Bol odovzdaný Rakúskej polícii, kde bol hľadaný Interpólom.Ten čo vydal Kováča Interpólu nech sa prihlási má nárok na odmenu.
Už len doplním! Penta komplet,Malchárek,Miklóš,Kaník,Dzurinda ukradli a sprivatizovali 10 x viac ako šmejdi v článku nad mojím príspevkom.Jednoducho Gorilla!!!!
Odporúčame