INEKO zo seba urobilo bláznov. Kde vzali tie numera nevie ani ten Anglický invalidný hvezdár.
INEKO zo seba urobilo bláznov. Kde vzali tie numera nevie ani ten Anglický invalidný hvezdár.
Rak OK.Vedel som že máš horúčku a priznanie oslobodzuje ako vraví jeden kmín z KDH čo zjedol pečené prasa v čase pôstu.
Už pán Boh alebo príroda vymodelovala Kaníka-podvodníka a dala mu podobu potkana,zákerného a prelhaného tvora.
A čo tak Ľudo vrátiť 35 mil.sk ukradnutých svojim podielnikom za ktoré si kupoval samozrejme pod cenu,nehnuteľnosti a hotely.
V prvom rade by sa malo pomôcť tým čo vytvárajú priame dane s ktorých sú platený aj ľudia v zdravotníctve.Veď ak stá tisíci remeselníkov má plat 700 € ,čo sú stlačené mzdy na minimum tak aké dane a odvody môže odvádzať do štátneho rozpočtu.Ďalej podporiť živnostníkov ktorý sú tak isto veľkými platiteľmi daní a potom sa môžu zvyšovať aj platy štátnych zamestnancov.Základom je vyrobiť tie peniaze ktoré chceme rozdeliť správnym spôsobom.A nakoniec citát T.G Masaryka.Robota je to čo nikto nechce robiť!
Tie balíčky ťa hlboko zasiahli.Keby si mal rozum tak poviem že balíčky ti aj ten posledný kúsok úsudku vzali.Od kapitalistu ani ohlodanú kosť nečakaj.Zodrať s kože a pochovať za živa.Ale načo to tebe vysvetľujem,veď si už dávno medzi nebohými ale ešte o tom nevieš.Čo ťa tak vzalo na Mikuláša tých 1000 km ciest druhej triedy alebo tých 100 000 pracovných miest?
Ostravák,dedo baník otec baník a ty baníckou lopatou udretý!
Najviac ľudí išlo robiť do zahraničia za Ľ.Kaníka keď po vyradení s 20%-nej nezamestnanosti počas konjuktúry odišlo do zahraničia pracovať 280 000 Slovákov.To boli tie slávne reformy daní,keď sa daň na potraviny zvýšila o 10 % reforma zdravotníctva,keď sa zdravotníctvo sprivatizovalo a štátu zostali iba stratové nemocnice,reforma školstva keď žiakov je o 30 % menej no učiteľov rovnako.Reformy po ktorých odchádza do zahraničia 8 mld € po rozkradnutí štátu dvojico Dzurinda-Miklóš.A nezamestnanosť klesla lebo štát a EÚ dávajú veľké prostriedky na pracovné miesta.Neupratané v hlave alebo čo to máš!
Monec,to je ten Chren čo musel abdikovať ako štátny tajomník lebo rozkrádali štátne zákazky aj so Švejnom?
To je ten Chren čo pre Slovensko a jeho občanov nepohol ani prstom?
To je ten Chren čo podporoval rozkradnutie strategických podnikov?
To je ten Chren čo skáče zo strany do strany lebo už zo zahraničia nedostáva do vrecka Judášske peniaze?
Ficovi to šliape ako hodinky a ešte aj utečenci mu zahrali do karát.Po rabovačke pravice a rozvrátenom daňovom systéme + prizerajúcou sa Gorilou s hlupákmi z opozície má Fico uľahčené vládnutie.Šikovne využíva jediný bod modroprdelníkov"Lebo Fico" a vyrába balíčky jeden za druhým ako na páse s tým že uľahčuje život tým najbiednejším.Balíčky má vymakané tak aby podchytil čo najširšiu vrstvu obyvateľov od študentov až po dôchodcov ktorý ho potom volia lebo nechcú prísť o svoje výhody.
Nikoho už Ukrajina nezaujíma a preto na seba fašisti upozorňujú streľbou na civilistov.Prezident je večne spitý a Jaceňuk tiež nie je pri zmysloch.
Počujem hlasné praskanie väzov! Opozícii niekto zatočil krkom a skapína.Peknú birmovku vám nadelil birmovaný preceda.
Pe-pe nešiel si náhodou okolo mlyna ? Píšeš ako múčnym vrecom udretý.
Voliči dobre vedia z ktorej strany im hrozí uragán rozkrádania a preto pravicu nechcú.Kurtizána,choď do volieb získa 40 % a môžeš aj ty robiť divadlo.A ozaj,kto dovolil Ficovi vybrať dane o 1,8 mld viacej ako vybrala Radičová ?
Foxx ty si si sakramentsky nízko postavil latku a ešte ju chceš aj podliezť.Ty budeš asi taký beznázorový veľmi nemysliaci prosťáčik.
V Mariánke pod stolom je kopa kolomaže.Kto to len mohol predtým byť?
Takto sa robí politika šmejdi.Je to líška ten Fico a už vidím komentáre ako to platí z vašich daní ktoré mimochodom neplatíte.
Počujem praskajúce väzy.Tretím balíkom ti ich Fico zlomil.
Aj Nemci a USA vraždili Slovákov a Čechov.Padlo ich okolo 365 000 a vyše 200 slovenských dedín zrovnali zo zemou.USA bombardovali Slovenské civilné obyvateľstvo.Koľko USA zavraždilo obyvateľov planéty od r.1945?
Odporúčame