...a nebola nahodou rec o karibskej krize ..? Aj ked Nikitove trieskanie topankou v 1960-tom nebolo marne...urcite zopar tunajsich prestarlych nadsencov vtedy nadchlo...ale karibska kriza bola o dva roky neskor a vtedy som bol uz stredoskolak...takze ano, vouuuuu, pamatam si to...


