Premiér s bolesťami pracuje ďalej
...tak sa na to prestaň pozerať zľava, sprava a pozri na to priamo !!! od 89 tu rabovali a pľundrovali VŠETKY vlády, ktoré boli pri moci !! a bolo úplne jedno, či sa nálepkovali ako pravica, ľavica, národniari, modrí, červení, čierni, zelení či fialovo bodkovaní...kradli a zbíjali všetci, bez rozdielu...a predovšetkým, zvysoka kašlali na tento národ, ktorého mali plné huby...a všetci potrebovali takých prostáčikov, ktorí sa do krvi hádali a mávali argumentami typu -lebo Dzurinda a lebo Fico!!!..a oni mohli v pokoji to stádo strihať... a z teba musia mať radosť..