Ucitelia, zdravotnici, atd. su doleziti v hospodarstve, ale tvrdit, ze bez ucitelov nie sme tym cim sme dnes je zavadzajuce. Napr. moje dcery skoncili VS informatiky, dnes su programatorky. Paradoxne skola im dala nejake zaklady, ale programovat ich nenaucila, museli same po nociach z knih, internetu, atd. Trufam si povedat, ze ak clovek ovlada anglictinu, tak viac sa nauci v tychto kurzoch ako na skolach...


