"Nech je táto koalícia akákoľvek, je to lepšie, než čo ju pravdepodobne podľa súčasných preferencií čaká." S tym sa len da suhlasit, preto SME rodina, ci SaS stale hovoria o odchode z vlady, pritom nikdy to neurobia. Suhlas aj s tym, ze je to vlada amaterska

