Energetická príležitosť pre Európu?
Slovensko nema vela moznosti na energie z obnovitelnych zdrojov. Ak nechceme pokryt prirodu, ci urodne uzemia maleho Slovenska slnecnymi kolektormi, lebo asi toto jedine u nas by sa dalo. Ja to cele povazujem za tzv. zelene siakenstvo. Ved Nemci s energiou z obnovitelnych zdrojov maju problemy, nestacia pokryt ich potreby a nakupuju ju aj od nas a tym zvysuju jej ceny. Nastastie u nas sa nezdiela toto sialenstvo a pokracujeme vo vystavbe jadrovej elektrarne a podobne aj Nemci uz o tom uvazuju. Kazdy normalny clovek si vie zratat, ze aj zavadzanim elektromobility energia z obnovitelnych zdrojov nebude stacit. EU by sa mala ruadit viac zdravym rozumom ako pocitmi, lebo kludne sa moze stat, ze EU sa bude rozpadavat....