Zavadzanie autora, zjavne patriaceho k mensine LGBTI. Ano, homosexuali boli a budu, ale na co to propagovat a snazit sa presvedcit vsetkych, ze je to normalne. Za normalne je mozne povazovat, len to, ze za to nikto z nich nemoze, ale je nenormalne a az amoralne, aby sa homosexuali predvadzalina verejnosti, atd. Ja osobne ich beriem, ze suvaj taki a ziju medzi nami, nevidim ich prejavy na verejnosti, tak mi to nevadi. S Orbanom samozrejme suhlasim a dufam, ze ostane dalej v politike, aby hovoril, co najhlasnejsie, co si vacsina ludi mysli...

