Slovaci chcu zmeny, ukazali to vo volbach, ale urcite nie tie Sulikovske ekonomicke hovadiny. Nech sa venuje podnikatelom, ci diverzifikacii hospodarstva, ale socialno ekonomicke veci nech necha skutocnym odbornikom...Na zaver, bol som na FB SaS a jeho priaznivci su nadseni, ved nepodmieneny prijem pre kazdeho obcana Slovenska je super, a prekonava to aj Ficove istoty. Avsak zabudaju na jednu podstatnu vec, ze tie peniaze sa niekde musia v rozpocte najst. A kde sa najdu? Napr. v zdravotnictve, vid. USA system,, v dochodkoch, atd., cize vytvori sa nejaky zaklad zadarmo statnych sluzieb, ktory dostane kazdy obcan a za ostatne sa bude platit. Nehovorim o danovo odvodovych zmenach, kde niektori budu si pochvalovat, ale drviva vacsina ludi bude nespokojnych...

