Suhlasim, po 65 rokoch pracuju zvycajne ludia sediaci cely zivot na zadku a kludne by tam sedeli az do smrti. Casto su to ludia neproduktivni, ziju z minulosti a ritolezectve svojmu sefovi a v podstate spoliehaju sa na to, ze keby doslo na lamanie chleba, tak su v dochodkovom veku a teda nemaju co stratit. To, ze sa vplyv odborov oslabil je dobre, lebo odborari v poslednom case predvadzali divadlo z neschopnosti vnimat realitu...

