Relativne velke, ale s motormi kosacka. Je malo ludi, ktori kupuju auto len do mesta, ci jazdu okolo sidliska.
Relativne velke, ale s motormi kosacka. Je malo ludi, ktori kupuju auto len do mesta, ci jazdu okolo sidliska.
Presne tak, lenze by potom nebolo na socialne balicky. Madari maju podobne platy ako my, ale ceny takmer veetkeho nizsie. Nemaju Sulikom propagovanu rovnu dan, ale napr. na potraviny ovela nizsiu ako mame my.
Blbost, mal chodit prednasat ako docent trestneho prava. On si zvolil v podstate politologiu. Nieco take ako Figel elektrotechnicky inzinier a PhD vo verejnej sprave, ci daksi pomiesanci Jahnatek, atd.
Nuz v podstate realita je taka, ze minister nemusi byt odbornik, staci ked je dobry manazer a ma pod sebou schopnejsich ludi. Podobne je to aj so statnym tajomnikom, cize vsetko, co je politicky dosadzovane. Takze aj ustavnopravny vybor.
Ake su odborne poziadavky na vykon clena ustavnopravneho vyboru?
Suhlas, US je velmi dolezita ustanovizen a nemala by sa stat politickou trafikou.
Hlupost, kazdy by mal vediet, co je pravnicka prax a co nie je. Zas nie je treba robit hlupakov z opozicie. Ak Fico je na tom tak zle, ze musi skrabat mesiace do 15, tak takyto clovek nema co robit na US. Uz takych blbcov tam mame, napr. Lasakova...
Nuz to tvoje tvrdenie je postavena na vode. Keby sa Fico venoval sem tam advokatskej praxi, ako jeho podskok Madej, tak by nemal problem. Bohuzial, viac sa venoval politickej kariere..
Presne tak. Vsetko su to len politicke funkcie, ktore nezohladnuju odbornost.
Keby ho nezavrazdili, tak doposial by bol brany ako obycajny investigativec snaziaci sa o senzacie.
Je to spravne rozhodnutie, Gaspar je opradeny mnohymi tajomstvami a za dalsie hysterie opozicie a to nestoji. Este Glvac, ktory tiez ma toho vela na rovasi...
No uvidime, vyhlasenie jedna vec, realita druha. Podla dostupnych informacii Fico stale nesplna kriteria.
To bolo par rokov, skola sa do toho nezapocitava. Nemal sa pchat tak skoro do politiky. Proste mu chyba 15 mesiacov, ktore nevie zdokladovat. Takze strapnuje sa Fico s jeho podskokom Madejom.
Ak nesplna 15 rocnu prax a nevie ju zdokladovat, tak adios. V telke povedal, ze sa neboji ukoncenia politiky, ako advokat sa dokaze uzivit. Tak nech to dokaze a nech sa netrepe do trafiky.
Namiesto toho, aby Gaspara poslali prec, tak budu si prehadzovat horuce kamene. Podobne aj Glvac.
SaS je skodna nie len na domacej, ale aj medzinarodnej scene. Prezentuje to Bruselsky povalac Sulik a doma hlavne pyskata ciganecka.
Odporúčame