Ale ved nedavno pisali, ze zbieranie podpisiv za referendum bude urcity cas trvat a ked ho vyhlasia, tak bude tesne pred riadnymi volbami. Otazna je jeho uspesnost. Inak referendum ma podradny hlas, takze ak sa najde nadpolovicna vacsina poslancov, tak nebude sa brat ohlad na vysledok referenda. Suma sumarum, vela namahy s mizivymi vysledkami.


