Viceguvernér Ódor: Zažívame najlepšie ekonomické časy
Trepes hluposti, ekonomika funguje aj mimi vlady, ved 80% hospodarstva je v rukach zahranicneho kapitalu a to malo co ostava je domace zivnostnici, podnikatelia, par firiem, ktore tazko mozu konkurovat. Jedine s cim je mozne suhlasit, tak 25 rokov problem s vymozitelnostou prava, odvody. Takze Slovensko defacto rastie ako sa dari zahranicnemu kapitalu. Nikto v EU nema tak otvorenu ekonomiku, t.j. zavislost od zahranicia v EU ako Slovensko a to vdaka Dzurindovej vlady a udrzovanim toho stavu az doposial. Pozdrav Sulika, ktory len on sam seba povazuje za uznavaneho ekonoma. Pritom heho debiliny ako odvodovy bonus, ci dochodkova reforma ho zaradilo do oasma extremneho neoliberalizmu a tym padom za normalnych okolnosti nemoze mat ziadneho spojenca, len zasa ked nejakeho zlepenca, vid. Radicovej vlada.