Ako rychklo sa zdekovali Rusaci z Afganistanu ?
Zelensky neusiel na zaciatku. To si zapamataj !
Dristas.
Ako rychklo sa zdekovali Rusaci z Afganistanu ?
Zelensky neusiel na zaciatku. To si zapamataj !
Dristas.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Rusko zautocilo na svojho suseda. Rusko sa vyhraza susedom aj celej europe.
Ale ked zrazu Fini povedia, ze uz nebudu neutralni, ale dohodnu si obranu s tym koho sa Rusaci boja, tak je zrazu problem.
Kto zacal ???
 nbusr123
                                nbusr123
                        Co chces tvrdit pod tym "keby mala kopa miestnych idiotov zgegnut" ? Prechadzas z pisania na zabijanie ludi, ktori maju iny nazor ako Ruska propaganda kaze ?
 nbusr123
                                nbusr123
                        Rus chcel dobyt nase uzemie uz davno. Dlhodobo si na to pripravuje verejnu mienku. Ale aj infrastrukturu si pripravoval. Tu vojnu planoval a jedine co jej moze zabranit je, ze dostane po papuli na Ukrajine. Najblizsie generacie nebude medzi Ruskom a Europou mier. Rusko sa musi zmenit z krachujucej imperialnej velmoci na normalny stat. Ale to sa skor rozpadne.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Nevychadzas. Lebo to, co hovoris, pravda nie je.
Na zaciatku bol nedostatok potravin. Avsak komunisti ho zneuzili a daleko pritvrdili aby zlomili odpor. To je ta info, ze cely nebol od zaciatku naplanovany. Lenze to neznamena, ze nebol naplanovany v polovici, ked zistili, ako mozu tych ludi trapit.
viem o tom dost, aby som vedel povedat, ze si hnusoba, ktora chce aj toto zneuzit v Rusky prospech.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Ty si ale kompletny rusky propagandista. Davas ich klamstva ako pravdy. Jedna z nahorsich veci co sa stala v europe v 20 storoci - holodomor a ty budes tvrdit, ze to tak nebolo.
Mne uz viac nemusis hovorit. Uz viem kto si a za koho bojujes.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Co tym chces povedat ? advarP tiez nie je tvoje prave meno.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Keby si neklamal! To, ze ludia nemohli opustit dedinu, aj ked im odtial odviezli obilie je zla uroda ?
Holodomor bola genocida a zlomenie odbojnych ukrajinskych rolnikov.
Zase propaganda obrusuje pravdu podla seba.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Za ake prachy ? Vsak daj sem.
Ak nevies, teraz v EU energeticky narocnemu priemyslu velmi biznis nejde. Takze terajsie ceny budu asi inde ako predtym.
 nbusr123
                                nbusr123
                        A vies ako tie VSZ vtedy fnancne vyzerali ? To uz nepovies. Alebo neodpovies pravdivo.
Miliardy stoji cely US Steel. Nie kosicka zeleziaren.
 nbusr123
                                nbusr123
                        To je titulka, Prva veta v clanku to rovno hovori. Nevidim v tom nic zle ani zavadzajuce.
Japonský oceliarsky koncern Nippon Steel kupuje americkú skupinu U.S. Steel....
 nbusr123
                                nbusr123
                        Co to melies ? Rusko zautocilo na nasho suseda. A chcu aj nas.
Ak sa chceme branit, tak zrazu chceme vojnu.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Zase propaganda - RUsko kontra svet. Aj Cina a India su svet ? Aj Pakistan je svet. Hovorili ste o BRICS krajinach, kolko z nich je aktivne na strane Sveta ???
Dostavate na drzku od podstatne slabsieho a ked tomu materialne pomohla cast krajin aby boli sily aspon ako tak dorovnane tak zrazu Svet....
 nbusr123
                                nbusr123
                        Nezabudaj, ze Rusko chcelo Finsko obsadit, ale Fini sa ubranili. Nejako si sa zabudol naucit dejepis.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Rusaci zautocili na suseda a chcu ho znicit.
Finom to uz spravili. Tak teraz to Fini dovolit nechcu. A samozrejme, ked by museli bojovat rusi proti silnejsiemu, tak sa im to nepaci a zrazu vykrikuju.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Alebo Rusko. Stale tvrdili ako ini chcu NWO. A zrazu uz ho chcu oni.
Presne tak to je. Ak RUs chce nieco zle, tak to nasiva na ineho.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Si typicky Rusky Troll. Siris ruske klamstva a uplne nezmysly.
Do nich obcas vlozis nieco pravdive, aby sme nemohli povedat, ze to vsetko su klamstva. Ale nie. Su. Tak ako to podavas, tak vsetko je klamstvo.
Si clovek, ktory zapredal vlastnu vlast za rusky peniaz.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Zuzan im kolko dokopy dali dolu ?
 nbusr123
                                nbusr123
                        Kolko HIMARSov uz celkovo dali dolu ukrajincom ? Aby som vedel, ci to je uz viac ako 10 000 alebo este nie.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Ked by som videl, ze sused napadol mojho suseda a prave sa biju v jeho dome, tak by som tiez reagoval !
Rusko zautocilo na Ukrajinu. Fini reaguju na toto.
 nbusr123
                                nbusr123
                        Odporúčame
 CESTOVANIEKVÍZ: Poznáte tajomstvá metropol Európy? Fénixovo mesto, privezený egyptský chrám, prvý vianočný stromček, pôvodné miesto Eiffelovky?
CESTOVANIEKVÍZ: Poznáte tajomstvá metropol Európy? Fénixovo mesto, privezený egyptský chrám, prvý vianočný stromček, pôvodné miesto Eiffelovky? KULTÚRANepela skrýval svoje skutočné ja. Režim aj československá spoločnosť od neho mali očakávania, ktoré musel naplniť
KULTÚRANepela skrýval svoje skutočné ja. Režim aj československá spoločnosť od neho mali očakávania, ktoré musel naplniť ŽENADokonalý trik, ako osláviť svoju krásu! Toto je detail na tvári, ktorý musí skúsiť každá žena po 50-ke
ŽENADokonalý trik, ako osláviť svoju krásu! Toto je detail na tvári, ktorý musí skúsiť každá žena po 50-ke HOKEJSakramentsky si rozmyslia, či uprednostnia lacného Slováka pred hviezdou s platom deväť miliónov. Aj tí najlepší robia chyby
HOKEJSakramentsky si rozmyslia, či uprednostnia lacného Slováka pred hviezdou s platom deväť miliónov. Aj tí najlepší robia chyby