Tak to napisem aj sem:
Pocuvaj, ja to sledujem roky tiez. Vidim, ze zapad robi zle ale vidim, ze Rusko robi este horsie. A celkom cynicky sa staram o to, kde budu moje deti zit. Aby zili vo svete, kde mozu zit normalne a nie v ruskom svete, v ktorom so vyrastal ja.
A ak sa mi zacne niekto vyhrazat tak ma len nastval a zabijam takto cas aby som ukazal, ze nie je vsetko tak, ako tvrdi Ruska propaganda.
Myslis, ze suhlasim zo vsetkym co zapad robi ? Ani zdaleka. Ani s EU, ale je to ovela lepsie ako sme mali za komunistov ktori prisli zo Sovietskeho zvazu. Vtedy mali moznost - a co priniesli ? Zlo. Nechcem ich.

