270.
Ak sa nemýlim tak toto je Tvoj dnešný 264. príspevok. Neviem či si neprekonal rekord.
Zaaxík toto je debata o vojne na Ukrajine. Svoje propagandistické drísty si nechaj na stranícke schôdze.
Jednému sa predsa len podarilo utiecť. Správa stará 9 hodín a naše médiá držia bobríka mlčania.
Maťko ale pohlavie sa predsa neurčuje podľa toho čo máš v gatiach. To ešte nevieš?
Nerozumiem Tvojej reči. Zdravie Ti slúži?
Huliak bol naozaj hulvát. Mal jej pekne diplomaticky povedať, že je fešanda a nik by z toho nerobil ceremónie.
Neviem ale podľa satelitných záberov jeden ukrajinský dron dokáže zničiť 58 betónových bunkrov vzdialených od seba desiatky až stovky metrov bez toho aby sfúkol čo len jeden lístoček zo stromov medzi nimi.
Tvoja a rybičkina hymna:
Nastúpiš do služby Ty?
Majiteľ jedinej pravdy a živiteľ Slovenského národa. Prestaň trepať a choď už konečne makať nech sa aj my dôchodcovia máme dobre.
Zaaxík. Ale tie výdavky na vlaky zadarmo (pre dôchodcov a študentov) netvoria ročne ani jedno percento z toho čo je nutné ušetriť.
A je Ti už x-tý krát opakujem, že trepeš. Na Slovensku nie že 80% vlastní nejakú nehnuteľnosť ale 80% obyvateľov býva vo vlastnej nehnuteľnosti a to je rozdiel. Ak niekde bývajú v jednej nehnuteľnosti dve rodiny tak sú to dvojgeneračné domy ktoré sa stavali za komunistov a sú na to prispôsobené. Aj tak poznám hodne prípadov kedy si deti postavili vlastné domy a tie dvojgeneračné zívajú prázdnotou. Tie Tvoje poznatky z cigánskej osady si niekam strč.
Trepeš neskutočné kraviny. V našej dosť veľkej obci nič také nepoznám. Konkrétne na našej ulici žije v každom dome iba jedna rodina a všetky deti si (aj za pomoci rodičov) postavili vlastné domy. Pravdepodobne máš rodinu v nejaskej cigánskej osade a chodíš k nim na návštevu.
Už nesnívaj o tom, že Ficko šiel nakúpiť palivo do atómky. Máš špatný manuál.
Odporúčame