Evidentne obe strany používajú "vynikajúce" obranné rakety Patriot ktoré síce zničia raketu ale hlavica dopadne na zem a vybuchne!!!
Evidentne obe strany používajú "vynikajúce" obranné rakety Patriot ktoré síce zničia raketu ale hlavica dopadne na zem a vybuchne!!!
Ochudobnený urán je iba odpad z výroby obohateného uránu (je to skoro čistý U238) a pravdepodobne iba pre svoje fyzikálne a mechanické vlastnosti sa používa na výrobu munície, nič viac!!!
A môžeš mi povedať, po akých cestách budú tie konvoje chodiť??? Mám dojem, že po tomto vyhlásení zmizne na západnej Ukrajine hodne mostov a križovatiek!!! Nič ľahšie pre Rusov!!! Dokázali to západu tým, že z vlastného územia zlikvidovali raketami dlhého doletu Ukrajincom mierovú základňu asi 30 km od poľských hraníc!!!
77 ročnú babičku ktorá prežila blokádu Leningradu mali potvrdenú z desiatich nezávislých hodnoverných zdrojov!!!
Máš tam jednu zámernú chybičku!!! O raketách na západ nehovoria ruskí troli ale oficiálne zvolení zástupcovia "najdemokratickejších" krajín vo svete. A najviac pištia čivavy z východnej Európy (Orbán je buldok)!!!
Budeš sa čudovať ale aj Indovia im veria!!! Toto totižto nie je o viere ale o pravdivom informovaní čo u nás nie je možné!!!
Vieš mi povedať ako dopadol ten 65 km ruský konvoj na otvorenom priestranstve asi 30 km od Kyjeva??? Že by nič??? Už dávno mohlo byť po ruskej armáde, snívajte ďalej!!!
Netráp sa. Ani on nevie o čom píše. Je prepracovaný!
Tak toto je ako vystrihnuté z príručky mladého amerického komsomolca!!! Pripomína mi to výrok: plány imperialistu zhatí naši vepři boubelatí!!!
Keďže našťastie tá bomba nevybuchla tak počítam, že to bola nejaká z prestarnutých zásob po záruke, ktoré im USA a EÚ posiela v rámci humanitárnej pomoci!!!
Netreba bombardovať konvoje NATO, dajú sa ešte rozbombardovať cesty kadiaľ tie konvoje pôjdu! A Rusi na to techniku majú!!! Jedna dobre mierená raketa z Vladivostoku a cesty niet!!! Akurát vojnu pocítia aj obyvatelia západnej Ukrajiny!!!
To čo som ja napísal nie je môj výmysel ale sú o tom aj knižné dôkazy vydané v niekoľkých jazykoch!!!
Aj toto vymysleli ruskí demagógovia??? Píšu to turecké noviny a Turecko je člen NATO!!!
A Maruška nazbierala v decembri v lese plný košík jahôd!!!
Keďže zaviedli zákon, že schvaľovanie vojny na Ukrajine je trestné tak na túto otázku Ti neodpovie nik!!! Neviem ale prečo sa mi vybavuje schvaľovanie atentátu na Heidricha, vieš mi odpovedať Ty a vieš mi odpovedať kto ho zaviedol???
Rusi im tam na týždeň postavili 30 km od Kyjeva 65 kilometrovú kolónu na otvorenom priestranstve a slávna ukrajinská armáda nič!!! Že by sa lepšie bojovalo v meste kde sa môžeš schovať za mamičkinu sukňu???
Tieto drony majú vo výzbroji iba Ukrajinci!!!
Takže keď Ťa zabije zablúdená ukrajinská raketa tak je to v poriadku ale keď bude ruská tak ideme do vojny??? Ešteže Slováci neveria na reinkarnáciu, to by u nás boli plné lúky somárov!!!
Nepreháňaj to. Pokiaľ viem tak je povolené vyzývať na vraždu Putina, nie Kadyrova!!! NAKA nespí, napíš si to na monitor!!!
Nie je Chorvátsko náhodou v NATO??? Je!!! To značí, že už malo NATO reagovať a vyhlásiť vojnu Ukrajine. Bol to priamy útok na člena NATO!!!