Povedal génius ktorý spolu s konzíliom odborníkov dospel k tomuto záveru po dôkladnom štúdiu vplyvu desiatich borovičiek na organizmus v miestnej štvrtej cenovej. Potom si zobrali lopaty a krompáče opreté pred krčmou a šli domov.
Povedal génius ktorý spolu s konzíliom odborníkov dospel k tomuto záveru po dôkladnom štúdiu vplyvu desiatich borovičiek na organizmus v miestnej štvrtej cenovej. Potom si zobrali lopaty a krompáče opreté pred krčmou a šli domov.
Kamarátova žena zdravotná sestra je doma s Omikronom, on je negatívny. Jeho kolega, žena doma s Omikronom a on je tiež negatívny!!! Predsa to len trochu pomáha!
Si na smiech a je jasné, že patríš medzi hlupáčikov ktorí si potrebujú zdvihnúť svoje sebavedomie na pluskách. Na druhej strane ak je niekto schopný kliknúť + na príspevok mindráka tak to musí byť set sakra vymetený človek, pretože mindrák napísal absolútnu hlúposť. A takých s IQ 70 a menej je Vás tu dosť!!!
Krátku pamäť a hlavne absolútnu neznalosť problému máte VY!!! Vakcína chráni pred nakazením, pred ťažkým priebehom choroby a pred smrťou! Každá z týchto ochrán je definovaná percentom účinnosti a na začiatku bola asi 80%, 90% a 95%! So zmenou mutácií mierne klesala a ukazuje sa, že pred Omikronom chráni asi 40-50% pred nakazením, asi 80% pred hospitalizáciou a 90 a viac percent pred smrťou!!! To je všetko!!!
NEPÍŠEŠ!!!!! Ale to je u príslušníkov jedného národa normálne!!!
Ešte raz! Prečítaj si o čom je pôvodný príspevok na ktorý reagujem a skús mi moje tvrdenia vyvrátiť faktami!!! Vaše žvásty sú hodné chovancov Pinelovho ústavu (pobočka Súmračná)!!!
Nejaké fakty ktorými by si vyvrátil to čo tvrdím nemáš???
Čo taký Hámor! Dobrovoľne dostáva každý rok niekoľko týždňov o 50-70% kyslíka menej ako my!!! Prečo chodí chodec Tóth trénovať do Tatier??? Veď tam dostane do pľúc o 10% kyslíka menej!!! Čo obyvatelia Tatranských obcí: trvale dostávajú asi o 10% kyslíka menej ako my z dolniakov! Prečo sa nepresťahujú??? Aj im všetkým, podľa Teba, .ebe???
Ale výstižná! To iba politici trepú a trepú a trepú a nič nepovedia!!! Aby som bol objektívny tak aj tu je tiež veľa kecálkov ktorí trepú, trepú, trepú a nič nepovedia!!!
Klameš Ty sám seba!!! Berieš percentá plne očkovaných ale medzi mutantov počítaš aj tých ktorí dostali iba jednu dávku!!! Tomu sa hovorí schizofrénia!!! Ak chceš operovať nejakými číslami tak si najskôr zisti čo tie čísla znamenajú!!! Takže podľa Tvojich percent zaočkovaných je pomer 7400:12000!!!
Je obdobie vyplácania sociálnych dávok, asi čaká v rade!
Pomer neočko k mutantom je v Čechách 25% ku 75%. Z toho vyplýva, že mutantov malo byť 3 krát viac ako neočkovaných debilov (odhadom 21 500). Môžeš mi povedať prečo to tak nie je a je ich iba 12 200 (stal sa zázrak???)???
Netráp sa tým. Milión krát Ti to vysvetľoval a Ty nie a nie pochopiť!!! Jednoducho sa zmier s tým, že do konca života budeš vždy momentálne zaostalý!!!
Vysvetlí mi "pán génius" v čom robím chybu a čo nechápem???
Hovorí Ti niečo staré ľudové príslovie zdochýnajúci kôň kope???
Tam, kde som povedal!!! Inak tých 71% o ktorých hovoríš majú Topky v odstavci hospitalizácie, takže sa to týka hospitalizovaných! A dnešné čísla hovoria: 28,73% plne zaočkovaní, 2,31% iba prvá dávka, 5,64% ešte nevedia či boli alebo neboli zaočkovaní a koľkými dávkami (nemajú potvrdené), 63,33% NEZAOČKOVANÍ!!!
Takto isto podelené tam nájdeš aj počty pozitívne testovaných z PCR alebo AG testov!
Nápoveda: rozklikni si v pravom hornom rohu okienko "podiel pozitívnych PCR a Ag testov plne zaočkovaných osôb". Je tam sedem stránok s rozličnými údajmi!!!
Čítam to odpredu, odzadu, zhora, zdola ale nikde tam nevidím, že by vyzýval na nosenie respirátora vonku na čerstvom vzduchu!!! Skús mi poradiť kde si to vyčítal!!! Báťuška Robko s nesvojprávnym Luboškom povedali???
Nečítaš, máš to tam jasne napísané!!! "Plne zaočkovaní: osoby zaočkované minimálne dvomi dávkami dvojdávkových vakcín alebo jednodávkovou vakcínou Jansen!!! Nemýľ si to s platnosťou kovid pasu (tu to neplatí)!!!
Čo sa týka hospitalizácií a úmrtí tak tie dnešné čísla nemajú žiadny súvis!!! Úmrtia sú reportované s určitým časovým oneskorením až po tom ako sú známe výsledky pitvy (kamarát už bol v roku 2020 päť dní pochovaný keď ho oficiálne zaradili medzi obete kovidu, v tom čase ešte zverejňovali údaje o veku a mieste úmrtia).
Tiež denné príjmy hlásia z nemocníc k určitému času ale RZP im vozí nových pacientov nonstop aj po pracovnom čase, takže spätne sa tie čísla upravujú!!! Preto sa priemerné denné príjmy (ktoré majú lepšiu výpovednú hodnotu) za uplynulý týždeň reportujú v týždennom hlásení o epidemiologickej situácii.
Uvedomte si jedno: sú to "živé štatistiky" a robia to tak všetky štáty!!!
Ale vyvrátil a vyvracia to každý deň! Tam kde to zverejnené má byť tam to zverejnené je a to na stránkach NCZI!!! https://covid-19.nczisk.sk/sk
K Tvojim číslam! "Rakovina" je súbor asi 120 rozličných smrteľných ochorení, takže na jednu diagnózu zomrie denne asi 0,7 človeka! Nie je 10 mnohonásobne viac??? To isté platí pre "kardio ochorenia"!!! Porovnávaš neporovnateľné!!!