Že Ťa huba nebolí!!! To už naozaj za SkŽP budeš trepať ľahko vyvrátiteľné hlúposti???
Nájdi mi tu tých 50 mŕtvych Škótov denne Ty hňupe!!!
Že Ťa huba nebolí!!! To už naozaj za SkŽP budeš trepať ľahko vyvrátiteľné hlúposti???
Nájdi mi tu tých 50 mŕtvych Škótov denne Ty hňupe!!!
Mala Tvoja očkovaná kolegyňa kovid?
Mala Tvoja očkovaná kolegyňa kovid?
Debil vymetený! Pri každom plánovanom príjme do nemocnice musíš mať test či si alebo nie si očkovaný!!! Ak Ťa privezie sanitka tak prvé je to, že Ti ten test urobia!!! Rozprávky starej matere si nechajte pre svojich prisprostastých kolegov!!!
Prvá otázka: Rakúšania nám požičali, oni robia denne "iba" 450 000 PCR testov!
Druhá otázka: ak prepustíš 300 pacientov a prijmeš 318 v ten istý deň tak Ti ich pribudne presne 18!
Nechápem aký debil Ti mohol dať +!!!
Pedro! Prečo potom u nás každý rok je medzi zomretými asi 80% Slovákov a iba 10% príslušníkov Maďarskej národnosti??? Žijú 8 krát dlhšie??? Vysvetli mi to!!!
Že Ty nevieš čo to je hokej??? Inak by si takúto debilinu nemohol napísať!!! Skús sa opýtať nejakého hráča ktorý cez to plexisklo prešiel a je ich dosť!
Tieto príslovia, na základe odpozorovaných skúseností, sformulovali príslušníci rodu Homo Sapiens! Obráť sa láskavo na nich!!!
Máš + a idem si urobiť ďalších desať nickov na plusky. :-)
Na Slovensku máme jedno krásne príslovie. Zdochýnajúci kôň kope. A Ficko kope čím ďalej tým viac!
Na celom svete platí Arabské príslovie. Psy štekajú karavána ide ďalej!
Pedro. Prečo berieš manuály ktoré nikto nechce??? Si na tom tak zle???
Ale tých 20% úmrtí tvorí skupina 1,9% ľudí ktorá nie je vakcinovaná a ani ochorenie neprekonala a tým pádom to potvrdzuje, že vakcína minimálne 10 krát znižuje riziko úmrtia na kovid!!!
Tu máš dôkaz ako si dokážete všetko obrátiť na svoj obraz!!!
https://klocher.sk/mimoriadne-pozitivni-zdra…
Je tam napísané niečo úplne iné ako Ty tvrdíš a preto si obyčajný podplatený klamár!!!
To je iba všeobecne, presne to popisuje táto vyhláška!
https://www.uvzsr.sk/docs/uvod/rozcestnik_do…
Prezradím Ti tajomstvo. Ani nezaočkovaná osoba nemá povinnosť dať sa testovať!!!
Pane Bože, tak kompletne vymleté dva mozgy môže vidieť človek iba tu na debate!!!
To Ti povedala Tvoja krištáľová guľa?
Šiel po súmračnej a tam zrovna vylievali odpad z manuálov, tak mu to natieklo do hlavy!!!
Neboj sa. To Tebe nehrozí.
Odporúčame