A to je správa z paralelného Japonska z paralelného vesmíru? To naše Japonsko má najmenší počet nakazených od júla 2020. A to za pol roka stihlo zaočkovať toľko ľudí ako ostatní za celý rok!
A to je správa z paralelného Japonska z paralelného vesmíru? To naše Japonsko má najmenší počet nakazených od júla 2020. A to za pol roka stihlo zaočkovať toľko ľudí ako ostatní za celý rok!
Ochrana pred zamrznutím! Robia to aj ovocinári!
Takže poďme porovnávať: 16.11.2020. pondelok, údaje sú za nedeľu kedy sa vždy a aj teraz robí oveľa menej testov a nehlásia sa všetky prípady úmrtí. Takže tie čísla si niekam strč! Dám Ti vyjadrenie hlavného patológa SR, z rozhovoru pre stránku CBR Europe z konca marca, z ktorého je jasné ako to bolo a koľko bolo v tom období naozaj mŕtvych.
"Stále máme vysoký podiel výkonu pitiev (v prepočte na obyvateľov určite najvyšší na svete), čo však prináša dnes časový odstup cca 14 dní." Moja poznámka: dnes je niekedy koncom marca 2021.
"Aký je trend Covid úmrtí dnes, koncom marca?
Veľmi potešujúca správa je, že nám ostatných 10 dní klesajú úmrtia aj v nemocniciach aj v teréne. Trendovo sa to stabilizovalo na cca 70-80 úmrtí denne, čo je obdobie cca novembra 2020."
Takže v novembri 2020 to nebolo nič nehovoriace číslo16 ale 70-80 denne!!!
Zajtra to môžeš predniesť na sneme, budeš tam najmúdrejší!
Petrík nejak Ti tie čísla nesedia. Česi dnes za včera hlásia 45 obetí a ak si myslel za 14.11. tak tam už majú 57 obetí!!! 14 a 14 je čo???
Takže poďme porovnávať: 16.11.2020. pondelok, údaje sú za nedeľu kedy sa vždy a aj teraz robí oveľa menej testov a nehlásia sa všetky prípady úmrtí. Takže tie čísla si niekam strč! Dám Ti vyjadrenie hlavného patológa SR, z rozhovoru pre stránku CBR Europe z konca marca, z ktorého je jasné ako to bolo a koľko bolo v tom období naozaj mŕtvych.
"Stále máme vysoký podiel výkonu pitiev (v prepočte na obyvateľov určite najvyšší na svete), čo však prináša dnes časový odstup cca 14 dní." Moja poznámka: dnes je niekedy koncom marca 2021.
"Aký je trend Covid úmrtí dnes, koncom marca?
Veľmi potešujúca správa je, že nám ostatných 10 dní klesajú úmrtia aj v nemocniciach aj v teréne. Trendovo sa to stabilizovalo na cca 70-80 úmrtí denne, čo je obdobie cca novembra 2020."
Takže v novembri 2020 to nebolo nič nehovoriace číslo16 ale 70-80 denne!!!
Zajtra to môžeš predniesť na sneme, budeš tam najmúdrejší!
Ventilátory sú! Ak si pozorne počúval tak sa v niektorých nemocniciach vyčerpali kapacity tretej etapy reprofilizácie a budú musieť prejsť do štvrtej etapy čo znamená vyčlenenie ďalších priestorov na kovid pacientov ich vybavenie technikou a personálom. To ale znamená ďalšie obmedzenie ostatných výkonov a tým pádom zhoršenú zdravotnú starostlivosť o ostatných pacientov.
Takže poďme porovnávať: 16.11.2020. pondelok, údaje sú za nedeľu kedy sa vždy a aj teraz robí oveľa menej testov a nehlásia sa všetky prípady úmrtí. Takže tie čísla si niekam strč! Dám Ti vyjadrenie hlavného patológa SR, z rozhovoru pre stránku CBR Europe z konca marca, z ktorého je jasné ako to bolo a koľko bolo v tom období naozaj mŕtvych.
"Stále máme vysoký podiel výkonu pitiev (v prepočte na obyvateľov určite najvyšší na svete), čo však prináša dnes časový odstup cca 14 dní." Moja poznámka: dnes je niekedy koncom marca 2021.
"Aký je trend Covid úmrtí dnes, koncom marca?
Veľmi potešujúca správa je, že nám ostatných 10 dní klesajú úmrtia aj v nemocniciach aj v teréne. Trendovo sa to stabilizovalo na cca 70-80 úmrtí denne, čo je obdobie cca novembra 2020."
Takže v novembri 2020 to nebolo nič nehovoriace číslo16 ale 70-80 denne!!!
Zajtra to môžeš predniesť na sneme, budeš tam najmúdrejší!
Vydrž, hneď Ti skopírujem čo som Ti dal inde pod tento článok.
Takže poďme porovnávať: 16.11.2020. pondelok, údaje sú za nedeľu kedy sa vždy a aj teraz robí oveľa menej testov a nehlásia sa všetky prípady úmrtí. Takže tie čísla si niekam strč! Dám Ti vyjadrenie hlavného patológa SR, z rozhovoru pre stránku CBR Europe z konca marca, z ktorého je jasné ako to bolo a koľko bolo v tom období naozaj mŕtvych.
"Stále máme vysoký podiel výkonu pitiev (v prepočte na obyvateľov určite najvyšší na svete), čo však prináša dnes časový odstup cca 14 dní." Moja poznámka: dnes je niekedy koncom marca 2021.
"Aký je trend Covid úmrtí dnes, koncom marca?
Veľmi potešujúca správa je, že nám ostatných 10 dní klesajú úmrtia aj v nemocniciach aj v teréne. Trendovo sa to stabilizovalo na cca 70-80 úmrtí denne, čo je obdobie cca novembra 2020."
Takže v novembri 2020 to nebolo nič nehovoriace číslo16 ale 70-80 denne!!!
Zajtra to môžeš predniesť na sneme, budeš tam najmúdrejší!
Trošku to poplietol ale 24.3.2021 sme mali na ventilácii 390 pacientov, takže tie ventilátory sú v skladoch a čakajú na ďalších neočkovaných.
Nikde v pôvodnom článku sa nesťažuje na toto. A prezradím Ti jedno tajomstvo. Každý čínsky internetový obchodník má o Tebe viac údajov ako "oni"!!!
A tento Peleho núdzový stav bol protiústavný. Na to si už zabudol? Našťastie ústavní sudcovia mali toľko chochmesu, že to povedali až keď to Matelko dal do súladu s ústavou!!!
Správa sa tak isto ako iné doterajšie pandémie!
Daj, kde sa v tom Švajčiarsku píše, že Ti ten test preplatia!
A Rakúšania, keďže ich nepotrebujú, ich pichli Kurzovi do pivnice!!!
Budú robiť presne to čo robili na jar. Vyčlenia ďalšie priestory, vybavia ich všetkým potrebným aj ventilátormi, stiahnu z obehu ďalších zdravotníkov a ešte viac obmedzia ostatnú zdravotnú starostlivosť. Nič viac. Tí zdravotníci majú príplatok už od doby keď dosiahli tisíc hospitalizovaných. Všetci to vedia!
Mne je jasné, že nezmúdriete ale prečo to prezrádzaš svojim súkmeňovcom?
Prečo takto bohapusto klameš?
"9094290 dnes
23:22"
U nás ešte dnes 23:22 nebolo!!! Máš vešteckú guľu???
Niečo si tým prezradil!!!
Odporúčame