To isté zverejnili včera v televíznych novinách z košickej univerzitnej nemocnice, pred týždňom aj z Trnavy!
To isté zverejnili včera v televíznych novinách z košickej univerzitnej nemocnice, pred týždňom aj z Trnavy!
Klameš! V tejto vlne od jari nezomrelo v Čechách žiadny deň 24 ľudí!!!
Bože nechápavý. Všade na svete sú kovidové štatistiky nepresné a približné ale údaje zverejňované štatistickými úradmi sú všade na svete oneskorené niekoľko mesiacov z dôvodu, že ich poctivo zberajú a všetky dáta overujú. Takže na tie rozumné dáta zo slovenského štatistického úradu počkaj do marca 2022! Ako príklad Ti dám kovidové štatistiky úmrtí z Česka: 9.11. zverejnili 22 úmrtí za 8.11. ale celkový počet úmrtí im stúpol o 120 na 31173 z 31053 obetí hlásených deň pred tým. Bolo to spôsobené tým, že pri kontrolách zistili, že niekto niekde v šuplíku mal 98 úmrtných listov ktoré ešte nezaevidovali a išli hodne hlboko, prvá zmena sa udiala 11.11.2020 teda prakticky o rok skôr. Takýchto "veľkých zmien" vo svojich štatistikách majú už niekoľko a aj hodne menších opráv. Na politickú objednávku skáču iba Fickove opičky!
Bože nechápavý. Všade na svete sú kovidové štatistiky nepresné a približné ale údaje zverejňované štatistickými úradmi sú všade na svete oneskorené niekoľko mesiacov z dôvodu, že ich poctivo zberajú a všetky dáta overujú. Takže na tie rozumné dáta zo slovenského štatistického úradu počkaj do marca 2022! Ako príklad Ti dám kovidové štatistiky úmrtí z Česka: 9.11. zverejnili 22 úmrtí za 8.11. ale celkový počet úmrtí im stúpol o 120 na 31173 z 31053 obetí hlásených deň pred tým. Bolo to spôsobené tým, že pri kontrolách zistili, že niekto niekde v šuplíku mal 98 úmrtných listov ktoré ešte nezaevidovali a išli hodne hlboko, prvá zmena sa udiala 11.11.2020 teda prakticky o rok skôr. Takýchto "veľkých zmien" vo svojich štatistikách majú už niekoľko a aj hodne menších opráv. Na politickú objednávku skáču iba Fickove opičky!
Ak Ty uznáš, že tým, že sa dajú zaočkovať chránia tých starších (hlavne svojich rodičov) pred nakazením!!! A to je pádnejší dôvod ako ochrana sama seba!
Zadarmo ani kura nehrabe. Ak dáš 50 000 Evri a nejaké zlaté mince k tomu tak Ti to nájdem!
V jednote by veľa hunbuku nenarobili no a v Tescu sa vždy nájde zopár zákazníkov ktorí by im to veľmi rýchlo ručne a stručne vysvetlili!
Štatistici tieto presné čísla hlásia už od čias Márie Terézie ale to by si nesmel byť lenivý aby si si ich našiel, sú verejne dostupné! A tie obete kovidu: to myslíš tých 81 000 mŕtvych navyše (nie hlásených 29 000) v roku 2020 v Poľsku oproti priemeru za predchádzajúcich päť rokov, alebo 321 000 mŕtvych navyše (nie hlásených 59 000) v roku 2020 v Rusku oproti priemeru za predchádzajúcich päť rokov??? Tiež môžem spomenúť asi 140 000 mŕtvych navyše namiesto nejakých 30 000 hlásených úmrtí v JAR atď.
Skús sa spýtať v hociktorej škôlke. Detičky Ti to s radosťou vysvetlia a nečuduj sa ak si budú klopkať na čelo!
Potom prídu dvaja 120 kiloví policajti s obuškami v rukách. Ešte nejaká otázka?
Pravdepodobne nebolo dobre pochopené a napísané to čo lekár povedal. Je všeobecne známe, že v nemocniciach sú rozšírené hlavne kmene baktérií na ktoré mnohé antibiotiká nemajú taký účinok aký by sme chceli. (tie ostatné v nemocniciach vyzabíjali bežnými antibiotikami). Mne po operácii tiež zistili nejaký bakteriálny zápal ale hneď vo výsledkoch bol aj výsledok testu piatich antibiotík z ktorých dve zaberali na 100%, jedno asi na 50% a dve boli úplne neúčinné na danú baktériu. Takže mi lekárka predpísala jedno z tých dvoch účinných a som tu.
Takže podľa zverejnených údajov: priemerný vek zomretých nevakcinovaných 76 rokov a priemerný vek zomretých vakcinovaných 79 rokov svedčí o tom, že tam ležia samí mladíci?
Ty miešaš do porovnávania počtu hospitalizovaných počty nakazených ale takto to nefunguje! Naopak aj tie Tvoje nesúvisiace čísla dokazujú, že vakcína pomáha, pretože pri vyššom počte nakazených, podľa Teba, má minimálne o polovicu menej hospitalizovaných. A to sú tvrdé fakty! V Bratislavskom kraji tiež ležia väčšinou nezaočkovaní.
Kde tam vidíš 15 965 hospitalizovaných? Podľa ich nepresného sumáru je to niečo cez 8100 a 4300 nad 65 je viac ako polovica a spolu so 55-64 ich je viac ako dve tretiny.
Ten údaj o aktuálnych počtoch hospitalizovaných chýba, bo by oveľa výpovednejší!
Dal som Ti iba najhoršie kraje a BA ostatné si zisti sám: Predpokladám, že už si dospelý a hlavne svojprávny človek.
22%, čo je rozdiel v počtoch obyvateľov je podľa Teba viac ako 250%, čo je rozdiel v počtoch hospitalizovaných?
Petrík nebudem kategorizovať ale v čakárni u lekára som sa bavil s jedným neočkovaným ktorý to pred mesiacom prekonal doma na lôžku (podľa jeho slov to bolo drastické) a mal plnú liečbu od všeobecného lekára aká sa aj doteraz dávala pri všetkých vážnejších respiračných infekciách. Paralen na zrážanie teploty, širokospektrálne antibiotiká a po prekonaní kontrola na pľúcnom a predpísané nejaké kortikosteroidy (pravdepodobne na ochranu pľúc-neviem)
To naozaj nevieš čítať alebo sa iba tak tváriš!!! Oficiálne počty hospitalizovaných k dnešnému dňu zo stránok NCZI:
Košický kraj 550
Prešovský kraj 532
Žilinský kraj 362
Bratislavský kraj 210
Budeš sa diviť ale celkový počet hospitalizovaných v daných krajoch sa odvíja z celkového počtu nakazených v daných krajoch.
Odporúčame