Píše o tomto. "Podporte petíciu, aby súd začal urýchlene konať." a na to reagujem. Súd v Haagu určite vie aké musí dodržať postupy a tie neporuší na základe nejakej petície zo Slovenska!!!!!! Preto je úplná debilita nejakú petíciu posielať!!! Oni sa riadia a musia sa riadiť iba zákonmi a postupmi stanovenými v týchto zákonoch aby bol celý proces právne nenapadnuteľný!!! Nie sú hlúpi aby si pridávali zbytočnú robotu!!!


