Ale majú malých škaredých koníkov a prišli z mongolskej stepi...😜
Ale majú malých škaredých koníkov a prišli z mongolskej stepi...😜
Každý Hún predsa raz odýde - tak žiadnu paniku..........🤣
Neriešte - nechajte proste okná otvorené...
Veď každý KGBák časom odýde..........!
Neriešte - nechajte proste okná otvorené!!!
Neriešte - nechajte proste okná otvorené............!
Optimálnym riešením bude úradnícka vláda!
Tukabel je nedotknuteľný!!!
TUKABEL Los Čikarios..........
Tak tam ani pochovaný…
Ja sa spokojne povaľujem v mojom Staromestskom byte!
V boľševickej panelovej nocľahárni pre vidlákov z valalov či lazov, je úplne jedno, kto bude starostom...!
Šak Martinkááá z Kicééé ho nájde...
A Šimečková pri tyči GDE???
S takýmto výkonom, obsadia Slováci pekné 7. miesto......🖕
...a nevracaj sa boľševik............!
Len si leť ty súdruh, aj s prestreleným srdcom...!
( Paródia na vtip Ivana Mistríka. )
🤣
Ľuboško a GDE, ti ustajnia tvojho barančeka? Daj pozor, aby ti ho moskovskí súdruhovia neumydlili k smrti.........!
Čo má Bratislava s nejakým spolkom boľševických partizánov?
Zvíťazilo menšie zlo…
Dosť drahé, ale zmena k lepšiemu je žiadaná...!
Odporúčame