Tebe už niet pomoci, rusáčik-trolláčik. Ale uznávam, aspoň vieš pobaviť. :-)
Tebe už niet pomoci, rusáčik-trolláčik. Ale uznávam, aspoň vieš pobaviť. :-)
To si videl v ruskej televízii v programe "snívajte s nami, trollovia"?
Ty si ale hlupák, rusáčik-trolláčik. Logika hovorí, že ak by mali Ukrajinci v Charkovskej oblasti veľké straty, tak by sa nedostali tak rýchlo do Kumjanska a Izjumu. Ale rusáčikovi-trolláčikovi je logika cudzia.
Čo tým chcel rusáčik-trolláčik povedať? Nože nás trochu pobav.
Rusáčik-trolláčik, už sa Rusáci preskupili? Za ruské hranice?
Čo tým chcel rusáčik-trolláčik povedať? Nože nás trochu pobav.
Rusáčik-troláčik a zdravý rozum? To sa vylučuje. Ale trolluj ďalej, nech je zábava.
"A všetka skaza, ktorú ste aj vy, novinári a zahraniční posluhovači privodili, sa dotkne aj vás."
To je rétorika, ako od kazateľa nejakej sekty.
Fico-ovečka sa nám tu rozbeeeekala. :-))
A nejaká je vytočená.
Len sa toč, rusáčik-trolláčik, toč sa! Ku mne čelom, Putinovi chrbtom! :-)
Aha ho, ruského ideológa. Ty máš totálne dezintegrovaný mozog, rusáčik-trolláčik. S tebou nemá zmysel debatovať, z teba si akurát môžem robiť srandu. Alebo ťa nahlásiť doktorovi Choholouškovi. :-)
Vytáča ťa to, rusáčik-trolláčik? Len sa toč! :-))
Rusáčik-trolláčik a aj veriš tomu, čo tu píšeš?
Logika hovorí, že ak by mali Ukrajinci v Charkovskej oblasti veľké straty, tak by sa nedostali tak rýchlo do Kumjanska a Izjumu. Ale rusáčikovi-trolláčikovi je logika cudzia.
Ďakujem, rusáčik-trolláčik, pobavil si ma. :-)
Rusko teda plánovane predlžuje konflikt, plánovane kupuje z Iránu drony, plánovanie podporuje severokórejský zbrojný priemysel nákupom munície. Nemáš ešte niečo ďalšie na pobavenie? Niečo o plánovanej päťročnici? Niečo o plánovaných Armatách?
Rusáčik-trolláčik, trochu sa ti to pletie. Ukrajinci hovoria o ťažkých stratách pri Chersone. Teraz sa bavíme o úteku (preskupovaní) Rusov v Charkovskej oblasti.
A logika hovorí, že ak by mali Ukrajinci v Charkovskej oblasti veľké straty, tak by sa nedostali tak rýchlo do Kumjanska a Izjumu. Ale rusáčikovi-trolláčikovi je logika cudzia.
"Sú to vodky ruských ľudí z Donbasu"
Tak už mi ja jasný zdroj tvojich informácií. Na zdarovie, tavarišč! Maršal Malinovsky! :-)
Ukrajinci Rusov na charkovštine neporazili. Chceli s nimi bojovať, no Rusi zdrhli. Pardon, preskupili sa. Akurát neviem, ako pri tom preskupovaní mohli spôsobiť Ukrajincom stratu 12 tisíc ľudí. A čím, keď zbrane nechali na zemi a utekaliiii (preskupovaliiii).
Rusáčik.trolláčik, daj ešte niečo na pobavenie. :-)
Typické pre ruský trollizmus. Zo 16 HIMARSov vraj zničili 30, z 9000 ukrajinských vojakov boli straty vraj 12000. Nehlásili už náhodou, že Kyjev obsadili ruské vojská?
Bojujte proti ruským trollom. Vytáčajte ich, robte si z nich srandu. "Слава Україні! Героям слава!" :-))
Odporúčame