Poprosím aj Dúbravku do Rakúska.
Poprosím aj Dúbravku do Rakúska.
Problémom je, že ruské tanky sa nebudú pýtať, či ich potrebujete alebo nie. A čo sa týka NATO, tak si uvedomte, že sme v NATO 18 rokov a doteraz tu žiadne vojská NATO neboli rozmiestnené. Až teraz. A vieme prečo.
Blaha a IQ? Veď ten "vedecký" pracovník SAV má v databáze vedeckých prác SCOPUS len dve publikácie a tie nemajú žiadne citácie. Robí frajera na svojom FB, kde kŕmi svoje ovečky senom a keď niekto uvedie argumenty, ktoré vyvracajú Blahove táraniny, tak mu zablokuje prístup, aby sa ovečky nerušene pásli.
Hodil by som na nich kvety a dúfal by som, že majú alergiu na peľ.
Z vášho príspevku mi nie je jasné, čo je u vás "škodenie" a kto je "nepriateľ". Momentálne je u mňa "nepriateľ" ten, kto schvaľuje ruský vpád na Ukrajinu, ten kto hlása slobodu slova a sám blokuje na svojom FB tých, ktorí argumentujú proti nemu. A za "škodenie" považujem to, ak niekto vyzýva k pasívnemu a zdržanlivému postoju voči Rusku, chodí do Ruska na rôzne oslavy, podpisuje s ruskou prokuratúrou zmluvy a pod. Priznám sa, že pred dvadsiatimi rokmi, začiatkom storočia, som Putina uznával. No už dobrých pár rokov mi je jasné, že vyslovene baží po moci a pestuje si kult osobnosti. Plne sa prejavila jeho povaha a 15 rokov účinkovania v KGB.
Ruská federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) sa usiluje zabrániť ruským médiám zverejniť rozhovor s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským. TASR o tom informuje na základe správ z agentúr DPA a stanice BBC.
Pozeral som tie tance a boli tam dva zaujímavé páry.
Ekaterina Kuznetsova / Oleksandr Kolosovskyi. Ona Ruska, on Ukrajinec, reprezentovali Azerbajdžan.
Ekaterina Mitrofanova / Vladislav Kasinskij. Obaja Rusi, reprezentovali Bosnu a Hercegovinu.
Česká komentátorka mala k tomu poznámku "A vraj tu chýbajú ruskí krasokorčuliari."
Keď "vova007" môže vyťahovať Banderovcov, tak "JJP" môže vyťahovať Hlinkové gardy. Ak tam nevidíte súvis, tak vám asi nebolo dopriané logické myslenie.
Keby ste netrepali, ale si radšej zistili fakty. Boli hodnotení objektívne, skončili v krátkom tanci na 16. mieste. Zo súťaže po tomto tanci odstúpili.
V inom príspevku píšete "Patrim k tym, ktori nesuhlasia s rincanim zbrani." A teraz ich posielate bojovať. Tak si rozmyslite, čo vlastne chcete. Inak tento tanečný pár odišiel z Ukrajiny len pár dní pred MS. A svojim tancom pomohli Ukrajine v boji viac, ako by to dokázali doma s puškou.
Zdroj informácií "mokré sny"?
To čo je sprostosť "Toto je ich vojna"? Tá vojna je Putinova, Ukrajinci ju nechceli. Keď budeme susediť s Ruskom a ono nás bude denacifikovať, to už bude aj naša vojna? A ešte mi povedzte, akú dohodu o mieri si predstavujete.
Otázkou je ako dopadne Rusko.
A čo takto si pozrieť toto video?
https://www.mojevideo.sk/video/36b40/plany_r…
Som zvedavý, čo naň poviete.
Rusi znížili výkon Záporožskej JE o 80 percent.
Informácie priamo z Kremľa?
A prečo teda Rusi neumožnia civilnému obyvateľstvu odísť?
Odporúčame