...spôsobov je podľa chuti.... a do zahraničia môže ísť predsa aj študovať, či ????? Podľa tvojej logiky by potom stačilo znížiť rozpočty VŠ z verejných financií štátneho a obecných rozpočtov o 35% a tie preživšie VŠ by mohli zvýšiť platy svojim zamestnancom o 128% !!!! Predsa nie každý predajca aut,realitný maklér alebo kopáč rýh pre káblovku musí mať osvedčenie o absolvovaní VŠ, čo ale neznamená že je vysokoškolsky vzdelaný. Myslíš, že Londýn ( 1,3 Slovenska ) má cez 40 VŠ resp.Univerzít ???? Tak na to zabudni !!!!!

