jedine Britania zaujala realisticky postoj
jedine Britania zaujala realisticky postoj
niet s kym rokovat
Ukrajina nema legitimnu vladu
len vladu teroristickych samozvancov
politici zemi okupovaných EU sa nemozu slobodne vyjadrovat
len v intenciách natiadenia zahranicneho vyboru EU
som zvedavy ako budu odvazat okupacne jednotky z Afganistanu
ked im Rusi neposkytnu vzdusny priestor
praviciari si zas vylepsili imidz u volicov :))
pre SMEtak je klamstvo pracovny nastroj :)
Medvedev apeloval na ukrajinskú vládu, aby rešpektovala Janukovyčovu legitimitu a držala sa spoločnej dohody z 21. februára. "Áno, autorita prezidenta Janukovyča je prakticky nulová, ale to nepopiera skutočnosť, že je to podľa ústavy Ukrajiny legitímna hlava štátu. Pokiaľ je vinný pred Ukrajinou, možno začať proces impeachmentu v zmysle ukrajinskej ústavy a súdiť ho. Všetko ostatné je svojvôľa. Uchvátenie moci. Takže takáto situácia bude veľmi krehká. Skončí novým prevratom. Znovu potečie krv."
Vláda v Kyjevě nemá celonárodní mandát k rozhodování o budoucnosti Ukrajiny.
vsetky straty ruskej ekonomiky zaplatia obcania EU
vo zvysenych cenách plynu a benzinu
z tych vasich prázdnych slubov sa ukrajinci nenajedia :)
Odporúčame