nenasiel som nic , co by sa dalo skritizovat :)
vyborny prispevok
nenasiel som nic , co by sa dalo skritizovat :)
vyborny prispevok
to je fakt , chybal by si mi :)
ta otazka nie je skryta
Francuzko a Britania , garantovia povojnového usporiadania to tolerovali
nikdy sa nehovorilo o mieri tolko , ako pred druhou vojnou
oligarchovia su vytvor tzv demokracie
si zabudol ?
udrz si ten nazor
ked ti vtrhnu do zahrady :)
nevadi , hlavne ze budu mat slobodu :)))
poznam mnohých z nich a mnohi poznaju mna
nikdy sa na mna nestazovali
chatrce do ktorých policia vstupila sa nedaju povazovat za byvanie
odhadujem , ze asi 70 percent obcanov sa stotoznilo s kotlebovym listom
co sa nepochybne odrazi na jeho politických preferenciach
Urad tzv. ombucmana treba zrusit
rovnako ako Ustav pamati naroda
ako smutne relikty havlovskej politiky rozkladu , politiky smrti
Staty SVE kruto platia za svoju dovercivost
vyvoz tzv demokratickych hodnot im sposobil len chudobu a nepokoje
politika zapadnych politikov znamenala pre svet vzdy tragediu
v roku 1938 , aj v roku 2013
je to hanba celej spolocnosti
ze zdravie malých deti zavisi od milosti ci nemilosti takýchto darebakov
ako si dospel k terminu neonacisti ?
Rusko boj o slobodu vyhralo a vyhnalo okupantov
vacsina statov zapadnej europy je osloboditelmi okupovana dodnes
jedna bezpecnostna konferencia tam bola v roku 1938
je vseobecne zname ako dopadla
zapadne staty opakuju stare chyby
ako sa Zidia zachovali k Slovensku ?
aj tak moze zniet otazka
Odporúčame