Máš pravdu, ale mohol by.
V relácii tiež povedal, že Slovensko už malo zarezervované dva milióny rúšok na Ukrajine. Podmienkou však podľa Pellegriniho bola platba v hotovosti. „Už sme pripravovali hotovosť 1,2 milióna eur v kufri, aby sme sadli do vládneho špeciálu a jednoducho po ne išli. Prišiel tam priekupník z Nemecka, ktorý to celé preplatil a kúpil,“ priblížil premiér.
Čaká niekto pomoc od Nemcov? Ja určite nie!
Ďakujem veľmi pekne za cenné informácie, pán doktor!
Pravdivo, výstižne, výborne si to napísala, Devanka, súhlasím!
Zmenu k ľudskosti už veľmi nečakám, súdiac po prečítaní toľkých nenávistných, urážlivých diskusných príspevkov.
Zrejme sa v blogu našli.
Toto mala urobiť celá Európa už v roku 2014.
Správne uvažovanie, výborný blog!
Voľby vyhral jasne Matovič, nie Sulík. Rozhodovať a vyberať si má právo Matovič, Sulík môže byť rád, ak sa mu vôbec niečo ujde.
Hovorca čínskej vlády to napísal - podľa všetkého bez štipky irónie - vo štvrtok večer na Twitteri.
"Epidémiu do Wu-chanu mohla priviezť americká armáda. Buďte úprimní! Zverejnite vaše záznamy! Američania nám dlžia vysvetlenie!" napísal rozhorčený hovorca. Svoje vyhlásenie zatiaľ už nijako ďalej nekomentoval, nevie sa preto, čo mal presne na mysli.
Putin i Rusko - držte sa, nech sa Vám lepšie darí, ako doteraz! Všetci slušní Slováci Vám dobre prajú a tešia sa z Vašich úspechov!
Okrem tej poslednej vety úplne súhlasím so všetkým! Lebo dúfam, že keď je Matovič taký smelý, nebál sa ani Fica, SMERu, ... nechápem, prečo by sa mal báť Sulíka, Kisku, ktorí sa ledvaže dostali do parlamentu. Môžu byť radi, že vôbec!
Myslím, že Matovič si to všetko predstavoval jednoduchšie, ľahšie. Dúfam, že je natoľko rozumný, aby nedal ministerstvo financií Sulíkovi. Tomu by som dala radšej ministerstvo zahraničných vecí, nie agentovi usákov a Soroša
Ak je to pravda, je to desné! Ako minister financií sa potrebuje zbaviť čo najviac dôchodcov, aby ušetril pre seba a svojich kumpánov?
Pán Matovič, toho chlapa dať za ministra financií sa Vám vypomstí!
Zabudol si napísať, že naviac Putin zabránil zahraničným zlodejom úplne vydrancovať a zničiť Rusko. Nevadí, my to vieme, každý nemusí vedieť všetko.
Vynikajúci blog! Prosím, šírte tieto informácie, kde sa len dá. Ďakujem!
Dnes je veľmi veľmi vzácne a cenné, ak sa v niektorom štáte nájde múdry, prezieravý, zodpovedný politik, ako je pán Putin. Keď si ho ruský národ váži a praje naďalej vo funkcií, je to znak jeho vyspelosti.
Odporúčame