++++++++++
Rusko musí byť ostražité a vedieť sa ubrániť proti všetkým zúrivým supom. A nielen na Kryme.
"Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že při pokusu zaútočit pomocí dronů na ruská vojenská zařízení v Sýrii na obloze nad Středozemním mořem hlídkovalo americké průzkumné letadlo. „Iniciativní prohlášení mluvčího Pentagonu, že všechny tyto technologie jsou „snadno dostupné na volném trhu“ nevyvolává jen naše znepokojení, ale také legitimní zájem: O jakých technologiích jde řeč, a kde je uvedený „trh“, a která bezpečnostní služba obchoduje s daty kosmické rozvědky? Kromě toho to znamená nový pohled na podivnou shodu okolností, proč se během útoku dronů teroristů na ruské vojenské základny v Sýrii nad Středozemním mořem více než čtyři hodiny ve výšce 7 tisíc metrů pohyboval mezi Tartusem a Hmeymimem průzkumný letoun americké námořní pěchoty Poseidon," citovala ruské ministerstvo obrany agentura Interfax. Chceme znovu zdůraznit, že až donedávna nic takového teroristé neměli."
On Ti píše láskyplné, zamilované básne a Ty takto? Vôbec to nevieš oceniť, nebuď cynik.
Scaramen a Ty, ako jeho verenica, to je čo? Nebuď neverný manželke, pupuško, to sa mi nepáči. A nepleť hlavu nášmu nadanému diskutujúcemu umelcovi - básnikovi, ktorý tu píše krásne ľúbostné básne - Tebe! Som z toho Vášho vzájomného vzťahu celá dojatá - až k slzám! /Ale od smiechu, aj bez slivovice/.
Chceš ma ponúknuť pri príležitosti Tvojich zásnub?
Aj ja som zvedavá, ako to dopadne. Keby som bola Češka, volila by som Zemana.
Výborný, pravdivý blog, vďaka za odvahu pomenovať veci pravým menom!
- Pane Zemane, zůstaňte tvrdý a ignorujte, co říká
Merkelová. Pomozte zachránit naši evropskou kulturu!
Mnoho díků z německé strany!
To je státník. Závidím Čechům, protože nám Němcům
vládnou šílenci.
Hlava státu, jakou by si člověk představoval. Merkelová
musí pryč! "
Z následujících 126 diskusních příspěvků pod článkem (stav
28.12. dopoledne) se téměř všechny vyjadřují k Zemanovu
projevu kladně a naopak kritizují kancléřku Angelu
Merkelovou, politiku Berlína a dalších vlád Západu. Vyberme
některé typické reakce:
- Zeman si nenechá jako Gauck (spolkový prezident) a
Merkelová vymývat mozek transatlantickými tajnými lóžemi a
elitářskými myšlenkovými fabrikami jako Atlantik-Brücke .
Zjevně si uvědomuje, že invaze (migrantů) je vyhlášením
války národní státnosti a svobodě Evropy.
-Takové starostlivé politiky lze Čechům jen závidět.
- Smekám před českým prezidentem (. ). Tento projev by se
měl vysílat ve zpravodajství v celém Německu (.).
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,
V zahraničí píšu aj niečo iné, o tom nám nenapíšete, páni novinári?
"Ve vnímání české hlavy státu a jeho postojů k islámu i
uprchlické krizi je zjevně zřetelný rozdíl v tom, co o Miloši
Zemanovi říkají západní média a politici a jak ho naopak
vnímá část tamních obyvatel - dle všeho nikterak
zanedbatelná. Dokládají to i čerstvé reakce na Zemanův
vánoční projev, jak na německém blogu Politically
Incorrect, tak třeba i na YouTube, kde se část projevu
prezidenta objevila s německými titulky.
Až na nepatrné výjimky jde o reakce kladné, ba nadšené.
Mohlo by se z nich zdát, že část Němců závidí Čechům
jejich prezidenta a přáli by si mít takového politika v čele
Spolkové republiky. Zatímco v naší zemi bylo vánoční poselství odbyto obvyklým
dobrolidským blabla, prokazují naši východní sousedé jako
obvykle zdravý lidský rozum, píše Politically Incorrect a
cituje pasáže týkající se nynější masové migrace z řeči Miloše Zemana.
++++++++++++
Nuž, naši si pustili vlka do kožucha a teraz hryzie.
Ďakujem Vám za tento blog! Samuel Zoch má moju veľkú úctu a vďačnosť. Jeho život bol krátky, ale cenný.
Súhlasím, veľmi dobrý blog +++++ !
haha, škoda, že tu nemá svoju fotku. Isto vyzerá veľmi zaujímavo.
Odporúčame