Potom by ale 75 % Slovákov malo voliť KSS, VZDOR, Kotlebu a neviem, či ešte aj iná strana je proti nášmu členstvu? Či Vám stačia pekné reči a ...???
Potom by ale 75 % Slovákov malo voliť KSS, VZDOR, Kotlebu a neviem, či ešte aj iná strana je proti nášmu členstvu? Či Vám stačia pekné reči a ...???
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ak nevystúpime čo najrýchlejšie z EÚ a NATO, tak veru spadneme ešte hlbšie. Okrem zopár jednotlivcov, ktorí z toho profitujú.
+++++++++++++++++++++++++
Chmelára si myslel? Ten by sa mi s jeho politickými názormi celkom pozdával, ale nebudem ho voliť, lebo ak si dobre spomínam, veľmi sa angažoval za homosexuálov. Ja proti nim nemám nič, poznám ich viac, sú to šikovní, dobrí ľudia, len mi prekážajú tie ich pochody a zverejňovanie sa. Nemyslím si, že je to normálne.
teraz sa povie, že koordinačné centrum, ale čo o pár mesiacov? Ja im neverím! Žiadne Rusko nás neohrozuje, akurát USA sa potrebuje zmocniť celej Európy, prečo asi?
Kiežby ste mali pravdu! Ale to by ľudia museli voliť tie strany, ktoré majú výstup z NATO v programe a nie jeho prisluhovačov!
++++++++
A čo poviete na našich politikov, ktorí mu tak oddane slúžia, ako napr. Glváč? Našu dôveru si nezaslúžia!
Jednoznačne!!! Lebo NATO je náš koniec.
Myslím, že KSS, VZDOR, Naša Ľavica to majú v programe. Len im média nedávajú priestor, aby sme o nich nevedeli a nevolili ich. Keby sa tieto malé ľavicové strany spojili /ak naozaj majú v programe náš výstup z NATO i EÚ/, domnievam sa, že je nás dosť, aby aspoň tých 5 % získali.
Aj keď nie som z BB kraja, celkom rozumiem, prečo Kotleba. Páni politici, dobre zabezpečení aj so svojimi rodinami, sú aj "krátkozrakí", majú svoj pohľad na všetko. Mnohých vôbec nezaujímajú bežné problémy voličov. Či je ich pohľad správny, malo by sa ukazovať vo voľbách. Bolo by konečne načase, aby sa voliči prebrali a všímali si viac skutky a zámery strán, ako ich reči a plané sľuby pred voľbami, treba nám odložiť ľahostajnosť a "zabojovať" o lepšiu budúcnosť.
Krásne zhrnuté, vďaka za pripomenutie!!!
Kto je naozaj humánny a súcitný, ten je nešťastný z násilnej smrti každého nevinného človeka. Komu nevadili vraždy tisícov ľudí na východnej Ukrajine, v Iraku, Líbyi, Sýrii atď., kto proti nim neprotestoval, nespisoval petície a pod., tomu sú ukradnutí aj utečenci. Ozývajú sa, podľa môjho názoru, len tí, ktorí sú za to platení, kolaboranti a zradcovia vlastného národa.
A áno, podporujem v tomto nášho premiéra veľmi, ale v parlamentných voľbách podporím stranu, ktorá sa jasne vysloví za náš výstup z diktátorskej, nespravodlivej EÚ a zo zločinného NATO.
Odporúčame