Nemáte pravdu, pane! Čítame správy z viacerých zdrojov, potom si spravíme názor. Pre istotu si ešte všímame aj skutky jednotlivých krajín. A že nám vychádzajú USA ďaleko horšie, ako Rusko s tým amikofili nič nenarobia!
Nemáte pravdu, pane! Čítame správy z viacerých zdrojov, potom si spravíme názor. Pre istotu si ešte všímame aj skutky jednotlivých krajín. A že nám vychádzajú USA ďaleko horšie, ako Rusko s tým amikofili nič nenarobia!
Veru tak, pán Javurek, tieto táraniny nám tu ozaj písať nemusíte, zbytočne sa strápňujete a dokazujete nám, čo ste zač. Ozaj by ste mali písať pôvodcom tohto zla a rôzneho nešťastia a apelovať na nich, aby sa stiahli domov, nerozbíjali cudzie štáty, necvičili a nevyzbrojovali teroristov po svete, nebombardovali, nezabíjali..... . Vari si myslíte, že čím viac budete zastávať vojen chtivé štáty /hlavne USA/, ich zločiny a apelovať, aby sme trpeli ich následky, že Vám budeme veriť? Hádam nechcete, aby sme Vás zaradili k takým zapredaným lúzam, ako je napr. Zolo Mikeš? To snáď nie? Kedysi ste celkom dobre vedeli písať, čo sa Vám stalo???
aj ja, + demokraciu vo svete vnímam v posledných rokoch ako chrapúnske drancovanie cudzieho bohatstva a kto si svoje nechce dať dobrovoľne, tak tam "demokrati" rozpútajú vojnu, zničia krajinu a zmocnia sa toho, čo potrebujú. Keď tam nastane chaos, vojna, hlad a pod. nájdu dosť a dosť podplatných ľudí, ktorí budú písať a kričať lož a klamať podľa predlohy.
Nuž neangažovali sa preto, lebo ako predĺžená ruka agresora, ktorý všetko toto zlo a biedu spôsobil, sú ním platené, aby tu hlásali bludy, ovplyvňovali verejnosť a bez hanby šírili to, čo majú prikázané. Že je to na škodu SR ? ..... Kam sme to len vstúpili, kam sa uberáme???
Moskva ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++
Súhlasím! +++
Aj ja som rozhodne na strane Ruska. A takých nás je viac, preto agresori verbujú a platia trolov, aby čo najviac hanobili Putina a chválili agresora a jeho prisluhovačov. U mňa to má opačný efekt, viem čítať, mám svoju hlavu, vidím kto robí rozbroje, revolúcie, rozbíja fungujúce krajiny, podporuje vraždy, bombarduje civilistov a prečo. Takže názor si robím podľa skutkov a nie podľa podplatených alebo kolaborujúcich pisateľov!
Výborne napísaný blog, vďaka! +++
Veľké nešťastie je, že sa v každom národe nájdu zradcovia ..., ktorí pre svoj prospech podporujú zlo, nespravodlivosť, biedu i vojny a ešte sa usmievajú a tvária ako nejakí nadľudia.
100x mám radšej Rusa v teplákoch / môže byť aj v kožuchu, ak chce, hlavne, že naň má!/, ako agresora v najdrahšom obleku!
Mierumilovným, ktorí neklamú, neprekrúcajú fakty, neobhajujú agresora a nevyhlasujú za neho toho, kto si len bráni svoje.
Zoznam nemám, nepoznám všetkých.
myslíte? Podľa mňa by mohol ísť domov aj pešo, veď tu má toľkých "ochrankárov", mohli by ho sprevádzať a aj naozaj sa za neho pobiť, ako to robia tu.
pravdazvitazí: nemáte pokročilú sklerózu, keď sa tu stále opakujete?
Na akú chorobu trpíte? Prajem Vám skoré uzdravenie!
A či len amíci tak dobre platia, že sa Vám oplatí sa tu zosmiešňovať? Je Vás síce viac, no ale USA sú "bohaté", majú na podplácanie, či nie?
Aj ja považujem myšlienky a slová Vondru za úplne zvrátené. Súhlasím s autorom blogu.
A nesúhlasím, že RTVS dávajú priestor takým ľuďom, ako tam boli aj dnes.
.
Pán Fico, správne! Nedaj sa! Akým právom nám EU a USA diktujú? To nie je demokracia, ale totalita, čo sme už načisto ich otroci? A prečo Brusel plní úlohy diktované z USA, nech euroúradníkov teda platí USA a nie my!
možno sú títo politici podplatení a sľúbili im, že ich potom niekde "schovajú". Nemôžem uveriť, že by boli európski politici takí hlúpi, slepí..., skôr len podplatení zradcovia a zapredanci!
Odporúčame