Videl som ten šprint pred 2 rokmi, Cavendish bol za Saganom. Aj keby chcel Peter urobiť NEPOCHOPITEĽNÝ dobrý skutok a pustiť ho pred seba, tak nech nám pán Tesař vysvetli, ako by to bolo prakticky možné , keďže ani zprava, a ani zľava tam už nebol žiadny voľný priestor. A výraz, ktorým počastoval Sagana, patrí do IV. cenovej...
P.S. ´´NEPOCHOPITEĽNÝ dobrý skutok´´ preto, lebo napr. už aj na OH už bol jeden súťažiaci diskvalifikovaný, lebo vraj náročky nechal vyhrať súpera. Minulé takto posúdili prísní rozhodcovia ďalší podobný prípad aj vo Wimbledone.

