....ked bola sdl brzda rozvoja krajiny tak preco ich dzurinda bral do vlady ?.....ak je miklos lepsi expert ako smognerova preco jej nechavali post ministerky ...co sa tyka polnohospodarstva tak to bolo kdh a nie hzds co polozilo polnohospodarstvo na lopatky ....a ake posty si dokazes vydupat vo vlade zavisi samozrejme od toho aky dosiahnes vysledok vo volbach....a co sa tyka tych dialnic aj sam si uz priznal ze nastal utlm za dzurindovej vlady oproti meciarovej vlade,tak to neries znova....

